3 Bieg „Policz się z cukrzycą” w Postominie podczas XX finału WOŚP

Postomiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza na 3 Bieg w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”. Cukrzycowe bieganie odbędzie się w trakcie XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 8 stycznia 2012 roku. Start biegu planowany jest na godz. 14.00, zaś zapisy przyjmowane będą od godz. 13.00 na terenie Stadionu im. Zbigniewa Galka w Postominie.

Ideą biegu jest promowanie zdrowego trybu życia i zwrócenie uwagi na problem cukrzycy w Polsce.

Bieg nie będzie łatwy ze względu na panujące warunki atmosferyczne (zima w końcu za progiem). Zalegająca pokrywa śnieżna, gruba warstwa lodu i mróz na pewno nie sprzyjają bieganiu, jednakże liczymy na to, że przez samą swoją obecność, a nie wynik – zawodnicy wesprą tę wspaniałą akcję. Trasa biegu nie będzie specjalnie przygotowywana.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość, dobry humor, kolorowe przebrania i wsparcie prozdrowotnej idei.

Biegacze pobiegną (może na nartach lub łyżwach J) ze stadionu im. Z. Galka w Postominie torowiskiem i chodnikami, by zakończyć bieg na stadionie. Planujemy dystans o długości 3.000 m licząc na to, że kibice i wszyscy chętni dołączą się do zawodników, truchtając wraz z nimi.

Po zakończeniu biegu, marszu Nordic Walking planowane jest podsumowanie Otwartego Biegowego Grand Prix mieszkańców Gminy Postomino i członków klubu biegacza „Bryza”.

Więcej szczegółów o imprezach w ramach WOŚP znajdziecie na stronie www.ckis.postomino.pl.

Zapraszamy!

REGULAMIN 3 BIEGU POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.