Bieg Śniadaniowy 2013

Bieg Śniadaniowy w środę – zapisy we wtorek 23 lipca 2013 r. od godz. 17.00 przy Punkcie Informacji Turystycznej.

Już po raz dziewiąty w dniu 24 lipca 2013 r. (środa) o godz. 9.00 z parkingu za Punktem Informacji Turystycznej w Jarosławcu wystartuje Bieg Śniadaniowy. Pobiegniemy na dystansie około 3000 m. uliczkami Jarosławca budząc mieszkańców.

Zapisy rozpoczną się we wtorek – 23 lipca 2013 r. o godz. 17.00 przy Punkcie Informacji Turystycznej w Jarosławcu – do wyczerpania miejsc. Limit uczestników – 1.000 osób.

Bieg ma charakter rekreacyjny, biegniemy w rytm muzyki płynącej z Hammera z licznymi elementami ćwiczeń rozciągających i konkursami.

Swój udział potwierdzili znani olimpijczycy, m.in.: Bogusław Mamiński, Jacek Wszoła, Kazimierz Adach, Jan Huruk, Barbara Madejczyk. Razem z nami biegł będzie gość biegu, aktor Zbigniew Buczkowski  Na trasie nie zabraknie też lokalnych samorządowców.

Po Biegu każdy zweryfikowany uczestnik na podstawie swej karty otrzyma wysokokaloryczne śniadanie sportowca.

W myśl zasady najpierw bieganie – potem śniadanie Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy biegowe, Sport i rekreacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.