Biegowe Otwarte GRAND PRIX w roku 2011 – zapraszamy

Nic tak nie niszczy organizmu jak bezczynność fizyczna, przed skutkami której najlepiej uciekać na własnych nogach. Bieganie to sport całkowicie indywidualny, wbrew pozorom nie należy do najprostszych zajęć, ale czasem wciąga na zawsze. Chcieć biegać to za mało, trzeba wiedzieć jak to robić. Chcących biegać jest dużo, próbujących realizować jest mniej, a biegający systematycznie stanowią zaledwie niewielką część z nich. „Biegam i bieganie sprawia mi olbrzymią przyjemność, a bieganie w zawodach wyzwala walkę bycia lepszym od innych” będzie mottem tegorocznego Otwartego Biegowego GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza”  z okazji 20 rocznicy wspólnego biegania.

Tegorocznym, jubileuszowym 20-tym Biegowym GRAND PRIX objętych jest 9 biegów, które będą punktowane według klucza: I miejsce – 20 pkt., II miejsce – 19 pkt., … XX i dalsze miejsce – 1 pkt.

Do ogólnej klasyfikacji zaliczanych będzie 6 z 9 biegów z najlepszymi wynikami.

Pierwsze punkty zdobyć będzie można w Teście Cupera, który zorganizowany zostanie w dniu 16 kwietnia 2011 r. na stadionie im Z. Galka w Postominie.

Ogłoszenie wyników GRAND PRIX, zakończenie sezonu biegowego
i udekorowanie zwycięzców odbędzie się w grudniu br. lub na początku roku 2012. Więcej szczegółów znaleźć można w załączonym regulaminie.

REGULAMIN – Otwarte Biegowe Grand Prix mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” na rok 2011

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. (59) 810-93-77 lub 601-626-330, email: sport@postomino.pl (Zdzisław Ludwikowski).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.