Dziewczęta – zgłaszajcie się, resztę rozgrzeje VOLVER

16 lipca 2011 r. (sobota) na letniej scenie przy Zespole Szkół w Jarosławcu (ul. Bałtycka/Dorszowa) odbędą się kolejne, II eliminacje konkursu piękności Bursztynowa Miss Polski 2011.

Organizatorzy imprezy zapewniają wiele atrakcji nad naszym polskim Bałtykiem, m.in. gry, zabawy, konkursy na świeżym powietrzu i oczywiście wybory „Bursztynowej Miss Polski Jarosławiec 2011”, które odbędą się w ramach „Lato z Bursztynową Miss Polski 2011”.

O godzinie 17.00 wydarzenie kulturalne rozpocznie występ zespołu „Tomek i Justynka”, następnie czas umili nam śpiewem „Grzegorz Grudziński & Mariusz Czaja”.

Ok. godziny 18.30 dziewczyny w rytmach choreografii zaproponowanej przez Panią Milenę Kucharczyk, instruktora Formacji Tańca Nowoczesnego – Destination i prowadzonej przez P. Sarę Sikorę pojawią się na scenie i zachwycą widzów swoją urodą oraz strojami zaprojektowanymi przez firmę Self Company Group.

Zwyciężczynię II eliminacji Konkursu Piękności „Bursztynową Miss Polski Jarosławiec 2011” poznamy o godzinie 20.30, po koncercie zespołu Siesta Fiesta.

Nagrody dla laureatek ufundowały firma No+Vello, sieć salonów fotodepilacji i fotoodmładzania oraz firma Empire Distribution Sp. z o.o.,  dystrybuującą markę MacCoffee i Hyson.

Wieczór zakończy koncert zespołu Volver.

Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider Sp. z o.o. nadal szuka chętnych dziewczyn, które chciałyby spróbować swoich sił w Konkursie Piękności. Jeśli jesteście zainteresowane udziałem w zabawie prześlijcie swoje trzy najpiękniejsze zdjęcia wraz z formularzem znajdującym się na stronie internetowej: www.bursztynowamiss.pl. Zgłoszenia można wysyłać do piątku – 15 lipca 2011 r..

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Śpiew, Sztuka, Taniec, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.