I Bieg im. Asi Kenig – zwycięstwo postomińskich biegaczy

W sobotę, 21 kwietnia 2012 r. w Sławsku odbył się I Bieg im. Asi Kenig na dystansie 7.000 m. W tym dniu odbyły się także biegi młodzieżowe, były występy artystyczne. W biegu głównym wystartowało 55 zawodników i zawodniczek, pośród których była liczna rzesza mieszkańców naszej gminy bądź reprezentantów gminnych klubów. Bieg wygrał Artur Pelo, a drugi był Damian Gałkowski (obaj reprezentujący UKS „Wieża” Postomino). Jako trzeci linie mety przybiegł Grzegorz Antosik, a czwarty był Maciej Pominkiewicz (obaj z Klubu Biegacza „Bryza” Postomino). Na 29 miejscu bieg ukończyła Aneta Szostek, reprezentująca „Bryzę” – co dało jej trzecie miejsce wśród kobiet. Aneta została pokonana przez Edytę Szczygielską i Grażynę Antosik z klubu „Olszewski i Synowie”, a sama pokonała jeszcze 15 innych zawodniczek.

Pozostali postomińscy zawodnicy bieg ukończyli z miejscami:
miejsce 14 – Daniel Erwardt – Staniewice
miejsce 18 – Zbigniew Jakuszczonek – KB „Bryza” Postomino
miejsce 22 – Krystian Wilgos – Korlino
miejsce 23 – Krystian Gejo– Staniewice
miejsce 44 – Teresa Zielińska – KB „Bryza” Postomino

Gratulujemy osiągniętych wyników i do zobaczenia na kolejnych trasach biegowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Klub Biegacza "Bryza", Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.