II edycja konkursu fotograficznego SGR

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu fotograficznego Słowińskiej Grupy Rybackiej! Sięgnij po atrakcyjne nagrody! Już dziś sięgnij po aparat i rusz w teren! Właśnie rozpoczyna się II edycja konkursu fotograficznego z cyklu „Cztery pory roku” pt. „Wiosenno-letnia Słowińska Grupa Rybacka”.

Weź udział w artystycznych zmaganiach z obiektywem! Wypromuj obszar Słowińskiej Grupy Rybackiej razem z nami! Zamknij w kadrze najpiękniejsze miejsca z obszaru SGR, pokaż niepowtarzalną kulturę tego regionu, uchwyć to czym żyje lokalna społeczność – ciekawe wydarzenia, imprezy kulturalne i sportowe, prezentując je w niebanalny sposób. Pokaż obszar SGR w barwach kwitnącej wiosny i pięknego słonecznego lata!

Konkurs adresowany jest do osób od 17 roku życia z obszaru SGR. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Najciekawsze zdjęcia zostaną wykorzystane w działaniach promocyjnych Słowińskiej Grupy Rybackiej, promując tym samym autorów zdjęć!

Prace należy nadsyłać do dnia 14 września 2012 roku wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszenia na adres:

Słowińska Grupa Rybacka
ul. Marynarki Polskiej 30
76-270 Ustka
lub składać osobiście w Biurze SGR.

Warunkiem udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu.

Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na naszej stronie internetowej: http://sgr.org.pl/Aktualnosci/Zapraszamy-do-udzialu-w-II-edycji-konkursu-fotograficznego-Slowinskiej-Grupy-Rybackiej.

Nie czekaj – weź udział w konkursie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Fotografia, Inne wydarzenia, Kultura, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.