III Nadmorskie Mistrzostwa Nordic Walking w Jarosławcu

Już 25 maja 2013 roku o godzinie 11.00 w Jarosławcu w gminie Postomino spotkają się zawodnicy specjalizujący się w chodzeniu z kijami. Miłośnicy Nordic Walking wezmą udział w III Nadmorskich Mistrzostwach Nordic Walking Jarosławiec 2013. Tegoroczne Mistrzostwa odbywają się pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Postomino oraz Polskiej Federacji Nordic Walking. Tak jak i w latach poprzednich zawody wchodzą w cykl zawodów Grand Prix – Puchar Pomorza w Nordic Walking 2013.

Miejscem spotkania tak jak w ubiegłym roku będzie ul. Nadmorska – parking przy Punkcie Informacji Turystycznej.

Biuro zawodów – Punkt Informacji Turystycznej, ul. Nadmorska 28 będzie przyjmowało zapisy, weryfikowało zawodników i wydawało numery startowe od godz. 9.00 do 10.30.

Start na dystansie 10 km zaplanowano na godz. 11.00, zaś zwolennicy o połowę krótszego dystansu wystartują o godz. 11.15.

Trasa jak zwykle będzie bardzo różnorodna: kostka brukowa, asfalt, beton, plaża oraz dukty leśne – zachęcające do wspólnego spacerowania.

Do zawodów można zapisać się elektronicznie i zapłacić niższą opłatę startową.

ZAPISY – dystans 10 km

ZAPISY – dystans 5 km

Jak co roku dla wszystkich uczestników przewidziane są medale okolicznościowe, dyplomy oraz drobiazgi od sponsorów. Na zakończenie zostaną nagrodzeni zwycięzcy a ponadto odbędzie się losowanie upominków: bonów zakupowych od firmy EXEL, weekendów w pensjonatach i ośrodkach w Jarosławcu, wejściówki na stok narciarski oraz inne atrakcyjne drobiazgi.

Dla zainteresowanych oferujemy nocleg w atrakcyjnych cenach na Ośrodku Wczasowym „Przywodny” w Jarosławcu, ul. Spacerowa 6, tel. 695-387-218, szczegóły na http://ckis.postomino.pl/o-w-przywodny.

Organizatorami tegorocznej edycji zawodów są Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Aktywni” Postomino.

Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Nordic Walking, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.