Już w sobotę Przekładaniec Lekkoatletyczny…

Piątą konkurencją XVII Współzawodnictwa Sportowo – Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino będzie rozegrany 20 września 2014 r. (sobota) Sportowy Przekładaniec Lekkoatletyczny. Zawody rozegrane zostaną w pięciu konkurencjach:

  1. rzut piłeczką palantową,
  2. skok w dal,
  3. rzut oszczepem (kobiety – 600 g, mężczyźni – 800 g),
  4. pchnięcie kulą (kobiety – 3 kg, mężczyźni – 5 kg).

          W powyższych konkurencjach każde sołectwo wystawia 2 osoby: kobietę i mężczyznę. Do klasyfikacji ogólnej liczone będą ich łączne wyniki.

  1. sztafeta na bieżni – w tej konkurencji drużyna sołectwa winna składać się z trzech osób (w tym 1 kobieta), które muszą pokonać dystanse 1 x 300 m, 1 x 200 m, 1 x 100 m. W tej konkurencji liczy się czas uzyskany przez sztafetę. Każdy zawodnik pokonuje swój odcinek z pałeczką.

         Rejestracja ekip rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do 9.45.O godz. 9.45 nastąpi odprawa kierowników drużyn, oficjalne otwarcie i pierwsze zawody (godz. 10.00). Listy uczestników startujących w danej konkurencji winny być złożone w sekretariacie zawodów do godz. 10.45. Jeden zawodnik może startować w kilku konkurencjach. Uczestnik powinien posiadać strój sportowy i przestrzegać przepisów BHP. Do zawodów zostaną dopuszczeni uczestnicy z rocznika 2001 i starsi. Szczegółowych informacji udziela: Adrian Pawłowski nr. tel. (59) 810-89-24 lub 514 009 680 .

REGULAMIN – Przekładaniec Lekkoatletyczny 2014

            Poniżej przedstawiamy tabelę punktową po czterech konkurencjach. Przypomnijmy, że poprzednią konkurencję – Turniej Piłki Nożnej – zwyciężyła drużyna z Pieńkówka, która nie miała sobie równych w tym turnieju, strzelając łącznie 16 bramek w 4 spotkaniach. Mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie: Jachemek Bartosz, Jachemek Patryk, Jachemek Kamil, Cichy Łukasz, Dybiec Kacper, Andrik Bogdan, Sobczak Wiktor.

 

PUNKTACJA PO CZTERECH KONKURENCJACH

Ten wpis został opublikowany w kategorii Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.