Konkurs plastyczny – Sporty wodne oczami dzieci

Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie zaprasza dzieci i młodzież – w szczególności podopiecznych świetlic z terenu gminy Postomino do udziału w Konkursie Plastycznym pod hasłem „Sporty wodne oczami dzieci”. Prace należy dostarczyć do dnia 11 grudnia 2012 r. do CKiS w Postominie. Dla zwycięzców przygotowano wspólny wyjazd i pobyt w Parku Wodnym „Jan” w Darłówku oraz dodatkowe atrakcje. Najlepsze prace zaprezentowane zostaną również na wystawach w Parku Wodnym i siedzibie CKiS.

Realizacja zadania możliwa jest dzięki nagrodzie, którą otrzymało Centrum w konkursie dla jednostek kultury z obszaru Słowińskiej Grupy Rybackiej na najciekawszy projekt zajęć dla dzieci i młodzieży promujący sporty wodne.

W ramach tego przedsięwzięcia organizowane są w świetlicach wiejskich spotkania informacyjne dotyczące różnych sportów wodnych, pogadanki oraz zajęcia rekreacyjne. Konkurs plastyczny jest jednym z elementów akcji.

Nagroda – 2.000,00 zł przeznaczone zostanie na pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu zwycięzców w Parku Wodnym oraz na zakup materiałów plastycznych na potrzeby świetlic wiejskich.

Zapraszamy do udziału.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO ”Sporty wodne oczami dzieci”

METRYCZKA

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sztuka, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.