Laureaci konkursu plastycznego „Sporty wodne oczami dzieci”

W dniu 14 grudnia 2012 r. jury wyłoniło zwycięzców konkursu plastycznego pn. „Sporty wodne oczami dzieci”, który zorganizowano dzięki wsparciu Słowińskiej Grupy Rybackiej w ramach konkursu dla placówek kultury z terenu działania grupy. Wszyscy wyróżnieni otrzymają nagrodę w postaci wspólnego wyjazdu do Parku Wodnego „Jan” w Darłówku w dniu 22 grudnia 2012 r. Szczegółowe informacje dot. wyjazdu przekazane zostaną opiekunom.

Celem konkursu była: popularyzacja i prezentacja twórczości plastycznej dzieci i młodzieży, kształtowanie świadomości roli sportu w rozwoju dzieci i młodzieży, popularyzacja i promocja sportów wodnych, zwrócenie uwagi na różne aspekty uczestnictwa w różnego rodzaju aktywności z uwzględnieniem sportów wodnych (olimpiady, wielkie zwycięstwa, kibicowanie, zachowanie fair play itp.) oraz wizualizacja sportów wodnych oczami dzieci – spojrzenie na sport przez młodych.

Do konkursu złożono prace z następujących placówek:

  • PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Świetlica wiejska w Dzierżęcinie
  • Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Świetlica wiejska w Nosalinie
  • Świetlica wiejska w Pałowie
  • Świetlica wiejska w Rusinowie
  • Świetlica wiejska w Wilkowicach
  • Świetlica wiejska w Złakowie

Laureaci konkursu:

Kategoria – do 6 lat:

  • Tymoteusz Gierlach – PSP Gamma, CKiS Postomino – op. J. Czerwińska
  • Patrycja Grzebielucha – Świetlica Wiejska w Masłowicach – op. E. Staszak
  • Klaudia Padewska – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Milena Pakos – Świetlica wiejska w Wilkowicach – op. E. Maniecka
  • Amelia Słodzińska – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Maciej Staszak – Świetlica Wiejska w Masłowicach – op. E. Staszak
  • Patryk Szlawski – PSP Gamma, CKiS Postomino – op. J. Czerwińska
  • Natalia Wiewiórska – Świetlica wiejska w Wilkowicach – op. E. Maniecka
  • Jakub Witoń – Świetlica wiejska w Wilkowicach – op. E. Maniecka
  • Aleksandra Wojciechowska – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka

Kategoria – 7-10 lat:

  • Bartłomiej Grzebielucha – Świetlica Wiejska w Masłowicach – op. E. Staszak
  • Patryk Grzebielucha – Świetlica Wiejska w Masłowicach – op. E. Staszak
  • Wiktor Grzebielucha – Świetlica Wiejska w Masłowicach – op. E. Staszak
  • Jakub Jastrowski – Świetlica Wiejska w Masłowicach – op. E. Staszak
  • Kacper Kondraciuk – Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie – op. A. Rzeczkowska
  • Jakub Lasek – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Oskar Lech-Szajner – Świetlica Wiejska w Masłowicach – op. E. Staszak
  • Dominik Luczkiewicz – PSP Gamma, CKiS Postomino – op. J. Czerwińska
  • Katarzyna Nowakowska – Świetlica Wiejska w Rusinowie– op. M. Bartlewska
  • Szymon Pakos – Świetlica wiejska w Wilkowicach – op. E. Maniecka
  • Hubert Rzeczkowski – Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie – op. A. Rzeczkowska
  • Adam Sil – Świetlica Wiejska w Nosalinie– op. M. Wachholz
  • Karolina Słodzińska – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Dominik Szczepański – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Patryk Wieczyński – PSP Gamma, CKiS Postomino – op. J. Czerwińska

Kategoria – 11-13 lat:

  • Mateusz Bartlewski – Świetlica Wiejska w Rusinowie– op. M. Bartlewska
  • Dagmara Chrobak – Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie – op. A. Rzeczkowska
  • Artur Jarnecki – Świetlica Wiejska w Złakowie – op. E. Rąpalska
  • Wiktoria Jasińska – Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie – op. A. Rzeczkowska
  • Maciej Jasiński – Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie – op. A. Rzeczkowska
  • Natalia Kłos – Świetlica Wiejska w Złakowie – op. E. Rąpalska
  • Nikola Kondraciuk – Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie – op. A. Rzeczkowska
  • Sara Lach – Świetlica wiejska w Wilkowicach – op. E. Maniecka
  • Monika Łągiewczyk – Świetlica Wiejska w Złakowie – op. E. Rąpalska
  • Krzysztof Reński – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Weronika Sałata – Świetlica wiejska w Wilkowicach – op. E. Maniecka
  • Krystian Szczepański – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Katarzyna Wojciechowska – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka

Kategoria – 14-16 lat:

  • Katarzyna Kłos – Świetlica Wiejska w Złakowie – op. E. Rąpalska
  • Szymon Kosturbiec – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Szymon Lasek – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Tomasz Łomża – Świetlica wiejska w Pałowie – op. E. Maniecka
  • Dorota Machelska – Świetlica Wiejska w Złakowie – op. E. Rąpalska
  • Monika Nieradka – Świetlica Wiejska w Złakowie – op. E. Rąpalska
  • Marcin Wasilewski – PSP Gamma, CKiS Postomino – op. J. Czerwińska

Kategoria – do 19 lat:

  • Kamil Rybak – PSP Gamma, CKiS Postomino – op. J. Czerwińska

Przyznano też wyróżnienia. Szczegóły przekazane zostaną opiekunom.

Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej w Paku Wodnym „Jan” w Darłówku i w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Otwarcie wystawy w Parku Wodnym „Jan” planowane jest na godz. 11.00 w dniu 22 grudnia 2012 r.

Gratulujemy!

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Świetlice, Sztuka, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.