Lekkoatleci na Mityngach w Koszalinie, Sopocie i Białogardzie

Zawodnicy trenujący na co dzień w sekcji lekkiej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wieża” Postomino wzięli udział w XIII Mityngu Wakacyjnym w Koszalinie. 21 sierpnia 2010 r. podopieczni Janusza Rolbieckiego osiągnęli następujące wyniki:

DZIEWCZĘTA:

Bieg 100 m kobiet
Nikola Bojkowska – 00:13,88 – V miejsce w 1 z 2 biegów, VI miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 11 zawodniczek)

Bieg 100 m młodziczek
Monika Kasica – 00:13,35 – I miejsce w 1 z 4 biegów, I miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 25 zawodniczek)
Dominika Sułek – 00:14,34 – II miejsce w 2 z 4 biegów, IX miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 25 zawodniczek)

Bieg 200 m kobiet
Nikola Bojkowska – 00:28,34 – IV miejsce w 1 z 3 biegów, VI miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 14 zawodniczek)

Bieg 300 m kobiet
Monka Kasica – 00:44,91 – I miejsce w 1 z 3 biegów, II miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 15 zawodniczek)

Rzut oszczepem kobiet (600 g) – młodziczki
Marta Wituszyńska – 22,19 – V miejsce (na 6 zawodniczek)
Patrycja Przybylska – 20,63 – VI miejsce (na 6 zawodniczek)

Sztafeta 4 x 100 m kobiet
Monika Kasica, Patrycja Przybylska, Dominika Sułek, Marta Wituszyńska – 00:56,47 – IV miejsce (na 5 zespołów)

CHŁOPCY:

Bieg 100 m mężczyzn
Krystian Bonowicz – 00:12,15 – I miejsce w biegu 4 z 4, XVIII miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 27 zawodników)

Bieg 300 m mężczyzn
Przemysław Kurkul – 00:41,56 – IV miejsce w 1 z 2 biegów, VI miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 12 zawodników)

Bieg 400 m mężczyzn
Krystian Bonowicz – 00:48,35 – VII miejsce w 1 z 2 biegów, VII miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 14 zawodników)

Bieg 600 m mężczyzn
Przemysław Kurkul – 01:35,19 – I miejsce w 2 z 2 biegów, VII miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 14 zawodników)

Bieg 1.500 m mężczyzn
Andrzej Krajewski – 04:11,76 – IV miejsce (na 6 zawodników)

Rzut oszczepem (700g)
Jarosław Kaczyński – 36,48 – II miejsce (na 2 startujących)

Postomińscy lekkoatleci wystartowali też 14 lipca 2010 r. w Sopocie podczas Mityngu Kwalifikacyjnego Juniorów i Młodzieżowców. Wyniki:

CHŁOPCY:

Bieg 3.000 m
Andrzej Krajewski – 09:26,56 – rż – II miejsce (na 6 startujących)

DZIEWCZĘTA:

Bieg 100 m
Monika Kasica – 00:13,50 – V miejsce w 1 z 3 biegów – VII miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 14 zawodniczek)
Kamila Ciesielska – 00:14,09 – III miejsce w 2 z 3 biegów – IX miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 14 zawodniczek)
Marta Wituszyńska – 00:15,12 – VI miejsce w 2 z 3 biegów – XIV miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 14 zawodniczek)

Bieg 200 m
Monika Kasica – 00:28,52– V miejsce w 1 z 2 biegów – VII miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 12 zawodniczek)

Bieg 400 m
Nikola Bojkowska – 00:62,85 – rż – III miejsce (na 6 zawodniczek)

Rzut oszczepem (600 g)
Marta Wituszyńska – 23,55 – rż – XI miejsce (na 11 zawodniczek)

Także 16 lipca 2010 r. zawodnicy sekcji lekkoatletycznej zmagali się na mityngu w Białogardzie. Najciekawsze wyniki:

Bieg 100 m dziewcząt
13.41 – Monika Kasica
13.58 – Nikola Bojkowska – rż

Bieg 200 m dziewcząt
27.70 – Nikola Bojkowska – rż
27.72 – Monika Kasica

Bieg 1.000 m chłopców
2.37,01 – Damian Gałkowski

Bieg 1.500 m chłopców
4.04,87 – Andrzej Krajewski – rż

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.