Marszewski rajd nordic walking

W dniu 13 marca 2011 r. w Postominie spotkali się po raz 3 w tym roku „AKTYWNI” Nordic Walking Postomino, by wyruszyć na wiosenny spacer. 26-cio osobowa grupa o godz. 11.00 wyruszyła z parkingu Centrum Kultury i Sportu w Postominie trasą zwiniętych torów w kierunku jeziora Marszewo. Bardzo słoneczna pogoda umiliła marsz Nordic Walking. Z Marszewa, drogą wzdłuż jeziora, koło stadniny koni grupa kierowała się do Postomina, by dalej polami maszerować ku hali sportowej w Postominie. Chwila odpoczynku, relaksujące rozciąganie stawów i cała grupa weszła na trasę zwiniętych torów.

9,5 km trasę cało, zdrowo i na wesoło przeszli wszyscy. Na placu Centrum Kultury i Sportu w Postominie przy ognisku piekąc kiełbaskę zaczęto wspominać, śmieszne chwile z życia jak również opowiadać różne kawały. Oczywiście najwięcej z nich „O Jasiu”. Najciekawsze i najśmieszniejsze kawały opowiedział w tym dniu Piotr Brzozowski ze Sławna.

W tym dniu świętowały Krystyny. W grupie Nordic była tylko jedna Krystyna, ale wszyscy uczestnicy głośno odśpiewali na jej cześć „Sto Lat” częstując się „zastrzykiem energii” – czekoladkami.

Na zakończenie imprezy zorganizowano losowanie upominków wśród uczestników rajdu, każdy miał szanse wylosować coś miłego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Nordic Walking, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.