Medale na Mistrzostwach Polski

Dnia 15 listopada bieżącego roku we włocławskiej Hali Mistrzów odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin, których organizatorem był Włocławski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Jana Mazurkiewicza.

Na turniej przybyło ponad 100 uczestników, którzy reprezentowali blisko 50 klubów z całej Polski. Rywalizacja na dwóch matach toczyła się w konkurencjach kata, kumite lekki kontakt oraz kumite pełny kontakt młodzieżowców(18-21lat). Barwy klubu z Postomina reprezentowała Aleksandra Karpuk, która zdobyła dwa medale. Pierwszy to brąz w konkurencji kata. Drugi medal Ola wywalczyła w konkurencji kumite lekki kontakt kobiet open. Po bardzo emocjonujących walkach nasza zawodniczka dotarła do finału gdzie niestety uległa swojej przeciwniczce i zajęła drugie miejsce. Taki wynik bardzo cieszy tym bardziej, że był to pierwszy start zawodniczki z Postomina w tej kategorii wiekowej na tak ważnym turnieju.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.