Miłośnicy Nordica = miłośnicy zimna

W dniu 10 marca br. odbył się II Marsz Nordic Walking w tym roku na terenie Gminy Postomino. Rajd pod nazwą „Potencjalne Morsy” połączony został z Kąpielą Integracyjną Morsów „7 lat Wiking ma”. 10 osobowa grupa miłośników spacerów z kijkami przybyła do Jarosławca, aby wyruszyć na trasę wzdłuż morza i połączyć się z Morsami w ich wspólnym świętowaniu.

 

Po przyjeździe okazało się, iż tylko mężczyźni wyruszyli na podbój trasy, a kobiety zostały na miejscu na terenie Ośrodka „Przywodny”, aby pomóc w przygotowaniu wspanialej integracyjnej imprezy jaką były siódme urodziny Postomińskiego Klubu Morsów „WIKING”.

Następny tegoroczny Marsz Nordic Walking połączony jest z Rajdem Rowerowym „Z biegiem Wieprzy” i ma swój finał w Pieńkówku. Lecz już dziś wiemy, że jeśli pogoda nie zmieni się na bardziej sprzyjającą to impreza zostanie przełożona na 28 kwietnia br. Szczegóły na początku kwietnia.

M. Lech-Szajner

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Nordic Walking, Sport i rekreacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.