Najbliższe wydarzenia w gminie Postomino

Oj, bedzie się działo w najbliższym czasie na terenie gminy Postomino. Gorąco zapraszamy do udziału w imprezach oraz wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Obecność obowiązkowa.

Już jutro, w środę 27 lipca 2011 r. w Jarosławcu odbędzie się XV edycja Zawodów Pływackich na otwartym morzu „Klif Jarosławca”.

Informacja o terminie zawodów

Więcej informacji

Punktualnie o 9.00 rano w piątek, 29 lipca 2011 r. z parkingu przy Punkcie Informacji Turystycznej w Jarosławcu wystartuje kolejna edycja Biegu Śniadaniowego. Zapraszamy.

Więcej informacji

Miłosników wędkowania zapraszamy nad jezioro Pieńkowo – „bladym świtem” w dniu 31 lipca 2011 r. Będzie można zapolować na jazgarza podczas Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Postomino.

Więcej informacji

Aktywnych zapraszamy na rajd nordic walking. Na letnią wycieczkę z kijkami zapraszamy 31 lipca 2011 r. Zapisy chętnych na terenie Ośrodka Wczasowego „Przywodny” w Jarosławcu. Rajdowicze podążą malowniczymi ścieżkami do Łącka.

Więcej informacji

Miłośnicy „morskich opowieści”, szant i prawdziwego grogu znajdą coś dla siebie nad jeziorem Wicko w Łacku w dniu 31 lipca 2011 r. (niedziela). Odbędzie się tam biesiada szantowa „Kubrykiada” podczas której będzie można pośpiewać przy szumie jeziornych fal.

Więcej informacji

Co prawda odwołano Ogórkowy Turniej Piłkarski zaproszonych drużyn o Puchar Wójta Gminy Postomino, ale miłośnicy futbolu nie będą się nudzić. Drużyna piłkarska FLORIAN Łącko zmiarzy się z drużyną PASSAT Bukowo Morskie w rundzie wstepnej rozgrywek Pucharu Polski KOZPN w Łącku 31 lipca 2011 r. o godz. 15.00.

Więcej informacji

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Nordic Walking, Śpiew, Sport i rekreacja, Sztuka, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.