Najpiękniejsze kartki i ozdoby świąteczne

Najpiękniejsze kartki i ozdoby bożonarodzeniowe trafiły do Centrum Kultury i Sportu w Postominie. A wszystko to za sprawą ogłoszonego konkursu na „Najpiękniejszą kartkę i ozdobę Bożonarodzeniową”, przeprowadzonego przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie. Jury konkursu w dniu 14 grudnia 2012 r. wyłoniło ich zdaniem najpiękniejsze prace.

Na konkurs wpłynęło łącznie 130 kartek świątecznych i 59 ozdób z następujących placówek:

  • PSP „Gamma” – CKiS Postominie
  • Świetlica środowiskowa w Korlinie
  • Świetlica środowiskowa w Królewie
  • Świetlica środowiskowa w Pieszczu
  • Świetlica środowiskowa w Postominie
  • Świetlica środowiskowa w Staniewicach
  • Świetlica wiejska w Chudaczewie
  • Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Świetlica wiejska w Rusinowie
  • Świetlica wiejska w Złakowie
  • Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Zespół Szkół w Jarosławcu
  • Zespół Szkół w Pieszczu
  • Zespół Szkół w Postominie

Laureaci konkursu:

KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Kategoria – do 7 lat:
Wpłynęło 48 prac.

Nagrodzeni:

  • Aleksandra Ciechanowska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Aleksandra Dankowska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Bartek Grzebielucha – Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Paulina Sieradzka – Zespół Szkół w Postominie
  • Maciej Staszak – Świetlica wiejska w Chudaczewie

Wyróżnieni:

  • Zuzanna Brzostowska – Zespół Szkół w Postominie
  • Karolina Cesak – PSP „Gamma” – CKiS Postominie
  • Paulina Cieślik – Zespół Szkół w Postominie
  • Oskar Lech-Szajner – Zespół Szkół w Jarosławcu
  • Anastazja Michalska – PSP „Gamma” – CKiS Postominie
  • Otylia Pruske – Zespół Szkół w Postominie
  • Jakub Sławski – Zespół Szkół w Postominie

Kategoria – 8-10 lat:
Wpłynęły 33 prace.

Nagrodzeni:

  • Alicja Kurek – Świetlica wiejska w Chudaczewie
  • Szymon Pakos – PSP „Gamma” – CKiS Postominie
  • Karolina Piołunkowska – PSP „Gamma” – CKiS Postominie
  • Monika Piołunkowska – Świetlica środowiskowa w Postominie
  • Dominik Wawrzyniak – Świetlica wiejska w Chudaczewie

Wyróżnieni:

  • Martyna Bogus – PSP „Gamma” – CKiS Postominie
  • Patrycja Czarniak – Świetlica środowiskowa w Królewie
  • Wiktoria Grzebielucha – Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Aleksandra Janiszewska – Świetlica środowiskowa w Królewie
  • Dominik Luczkiewicz – PSP „Gamma” – CKiS Postominie
  • Bartek Meronk – Świetlica wiejska w Chudaczewie
  • Karolina Piołunkowska – Świetlica środowiskowa w Postominie

Kategoria – 11-15 lat:
Wpłynęło 39 prac.

Nagrodzeni:

  • Róża Bartos – Zespół Szkół w Postominie
  • Klaudia Czarniak – Świetlica środowiskowa w Królewie
  • Szymon Kołodziejczyk – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Witold Kozera – Zespół Szkół w Pieszczu
  • Marcin Wasilewski – PSP „Gamma” – CKiS Postominie

Wyróżnieni:

  • Katarzyna Bartosiewicz – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Paulina Bryl – Świetlica wiejska w Chudaczewie
  • Patryk Łodej – Świetlica środowiskowa w Królewie
  • Wiktoria Szejna – Świetlica wiejska w Chudaczewie
  • Weronika Szydłowska – Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Kacper Woźny – Świetlica wiejska w Chudaczewie
  • Daniel Wrzesień – Świetlica środowiskowa w Królewie
  • Magdalena Żołopa – Świetlica środowiskowa w Królewie

Kategoria – powyżej 15 lat:
Wpłynęło 10 prac.

Nagrodzeni:

  • Marcin Bartkowski – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Marek Bujnowski – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Robert Kowalski – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Honorata Łomża – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Ewelina Szejna – PSP „Gamma” – CKiS Postomino

Wyróżnieni:

  • Andrzej Bartkowiak – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Renata Jędrzejewska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Kamil Rybak – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Edyta Staszak – Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Marlena Urbańska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino

OZDOBA BOŻONARODZENIOWA:

Kategoria – do 7 lat:
Wpłynęło 11 prac.

Nagrodzeni:

  • Paulina Sieradzka – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Malwina Taraska – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Miłosz Walentynowicz – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Michał Wieczyński – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Wiktor Żuraw – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie

Wyróżnieni:

  • Patrycja Brzezińska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Aleksandra Dankowska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Martna Hebbel – Zespół Szkół w Postominie

Kategoria – do 8-10 lat:
Wpłynęło 17 prac.

Nagrodzeni:

  • Julia Jędrzejewska – Świetlica wiejska w Rusinowie
  • Zuzanna Kasińska – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Tymoteusz Sadowski – Świetlica środowiskowa w Korlinie
  • Aleksandra Szabelska – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Patryk Wieczyński – PSP „Gamma” – CKiS Postomino

Wyróżnieni:

  • Izabela Bartosiewicz – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Daria Garlin – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Patryk Kośka – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Julia Stępień – Świetlica środowiskowa w Pieszczu
  • Aleksandra Szabelska – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Magdalena Tomaszewska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino

Kategoria – do 11-15 lat:
Wpłynęły 22 prace.

Nagrodzeni:

  • Joanna Bartlewska – Świetlica wiejska w Rusinowie
  • Mateusz Bartlewski – Świetlica wiejska w Rusinowie
  • Marcin Wasilewski – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Kamil Wisowaty– Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Daria Wrzesień – Świetlica środowiskowa w Korlinie

Wyróżnieni:

  • Laura Czarniak – Świetlica środowiskowa w Korlinie
  • Dorota Machelska – Świetlica wiejska w Złakowie
  • Magda Namiel – Świetlica wiejska w Rusinowie
  • Bartosz Swędrak – Świetlica środowiskowa w Pieszczu
  • Weronika Szydłowska – Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Kinga Wisowaty– Zespół Szkół Społecznych w Korlinie

Kategoria – powyżej 15 lat:
Wpłynęło 6 prac.

Nagrodzeni:

  • Marcin Bartkowski – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Renata Jędrzejewska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Honorata Łomża – PSP „Gamma” – CKiS Postomino
  • Edyta Staszak – Świetlica wiejska w Masłowicach
  • Marlena Urbańska – PSP „Gamma” – CKiS Postomino

Wyróżnieni:

  • Ewelina Szejna – PSP „Gamma” – CKiS Postomino

Na konkurs wpłynęły też prace zbiorowe ze Świetlicy wiejskiej w Chudaczewie, Świetlicy wiejskiej w Masłowicach oraz Świetlicy środowiskowej w Staniewicach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie. Upominki dla laureatów wręczone zostaną w najbliższym czasie w uzgodnieniu z opiekunami.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Świetlice, Sztuka, Zajęcia plastyczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.