„Obraz regionu w kadrze” – konkurs fotograficzny

11 kwietnia 2011 r. ogłoszony został konkurs fotograficzny Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pt. „Obraz regionu w kadrze”. Konkurs ma na celu ukazanie zmian, które nastąpiły w regionie dzięki realizacji Regionalnego Programu Województwa Zachodniopomorskiego oraz skierowanie uwagi mieszkańców regionu na wykorzystanie Funduszy Europejskich w ich najbliższym otoczeniu.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, przyznawane w dwóch kategoriach:
- pierwsza grupa uczestników – osoby poniżej 18 roku życia,
- druga grupa uczestników – 18 lat i powyżej.

Fotografie zgłaszane do konkursu muszą nawiązywać do projektów realizowanych w ramach Regionalnego Programu Województwa Zachodniopomorskiego. Powinny ukazywać elementy krajobrazu oraz architektury i infrastruktury, która powstała przy udziale środków finansowych dostępnych w ramach programu lub zmianę funkcji miejsc i obiektów, która dokonała się w wyniku realizacji tych projektów.

Najlepsze fotografie zostaną nagrodzone.

Zdjęcia należy nadsyłać do dnia 30 czerwca 2011 r., na adres: konkursrpo@wzp.pl.

Wszelkie informacje, regulamin konkursu, karta zgłoszenia, oświadczenie dostępne są na stronie KONKURSU.

W przypadku pytań należy kontaktować się z p. Dominikiem Wiktorowiczem (tel. 91 44 11 198), Wydział Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Kolumba 60a – I piętro, 70-035 Szczecin

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Fotografia, Inne wydarzenia, Kultura, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.