Ostatni Turniej Weteranów w tym roku już 22 września

„Oderwij się choć raz od wygodnej kanapy i zacznij się ruszać! Jeżeli choć raz to zrobisz - zechcesz to powtarzać coraz częściej!” 

Trzecia edycja Turnieju Weteranów w roku 2012 pn. „Babie Lato” w ramach Sportowo-Rekreacyjnego Grand Prix Gminy Postomino „Aktywni 50+” zostanie rozegrana 22 września 2012 r. (sobota) o godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Galka w Postominie. Zaplanowano następujące konkurencje: rzut oszczepem, skok w dal, orlikową rekreację, rzutowy festiwal bele czym i bieg 1 okrążenia (400 m).

Na półgodziny przed rozpoczęciem zawodów należy zgłosić swój udział w sekretariacie zawodów. Zawodnicy mogą uczestniczyć w jednej, kilku lub we wszystkich konkurencjach. Wyniki turnieju z podziałem na ustalone w regulaminie kategorie wiekowe umieszczone zostaną w komunikacie końcowym zawodów.

Obecnie w czołówce po dwóch turniejach znajdują się: Daniela Igras, Helena Palusińska i Krystyna Zielonka w kategorii kobiet oraz Tadeusz Diak, Zbigniew Melon i Andrzej Lauren wśród mężczyzn.

Jesienny Turniej Weteranów kończy tegoroczne Grand Prix „Aktywni 50+”. Po zakończeniu ostatniej konkurencji odbędzie się wręczanie pucharów, medali, nagród i dyplomów dla uczestników i zwycięzców.

Zapraszamy

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktywni 50+, CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.