Plener Malarski podczas III Dni Różnorodności Biologicznej w Krągu

Dwudziestu siedmiu młodych artystów pracujacych na co dzień pod okiem Jadwigi Czerwińskiej w Pracowni Sztuk Pięknych „Gamma” w Centrum Kultury i Sportu w Postominie wzięło udział w Plenerze Malarskim w ramach III Dni Różnorodności Biologicznej, organizowanym przez Nadleśnictwo Polanów.

10 czerwca 2011 r. już o świcie autokar pełen rozentuzjazmowanych dzieci i młodzieży wyruszył nad jez. Zamkowe do Krągu. Zapakowano farby, kredki, pastele i wyruszono poznawać okolice leśniczówki Buszyno. Specjaliści przedstawili uczestnikom największe ciekawostki przyrodnicze na ścieżce edukacyjnej w Krągu po czym przystąpiono do artystycznych działań.

Gminę Postomino w 3 kategoriach (klasy I-III szkoły podstawowej, klasy IV-VI szkoły podstawowej, gimnazja) reprezentowali:
- Jakub Błaszczyk
- Bartłomiej Bogus
- Patryk Brzeziński
- Przemysław Brzeziński
- Anna Cesak
- Damian Cesak
- Karolina Cesak
- Anita Dudek
- Małgorzata Galek
- Klaudia Gólko
- Paulina Górczewska
- Paulina Kaczanowicz
- Paweł Kaczanowicz
- Martyna Kania
- Remigiusz Kurek
- Kacper Lech-Szajner
- Marta Maciejewska
- Klaudia Macuga
- Bartłomiej Meronk
- Anastazja Olzacka
- Oliwia Orzechowska
- Natalia Sławska
- Julian Wasilewski
- Marcin Wasilewski
- Wiktoria Wasilewska
- Dominik Wawrzyniak
- Przemysław Wietrzyński

Młodzi artyści pracowali pod okiem instruktora – Jadwigi Czerwińskiej oraz rodziców: Katarzyny Cesak, Pawła Górczewskiego, Anety Macuga i Anny Wasilewskiej. Całodniowej wyprawie towarzyszyła dobra zabawa przy ognisku, a niektóre prace reprezentantów gminy Postomino otrzymało nagrody i wyróżnienia wśród prawie 200 innych.

Relacja na stronie Głosu Koszalińskiego.

Fotogaleria Głosu Koszalińskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Kultura, Plenery artystyczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.