Pracownia Sztuk Pięknych GAMMA zagra z nami w finale WOŚP

XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za 10 dni. Na terenie całej gminy trwają przygotowania do jego obchodów. Wolontariusze zostali już wyposażeni w puszki do zbiórki pieniędzy a lada dzień we wszystkich sołectwach zawisną orkiestrowe plakaty.

Do wzięcia udziału w XIX finale przygotowują się także młodzi artyści z Pracowni Sztuk Pięknych „GAMMA”, działającej w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Mączno-solne, kolorowe, orkiestrowe serca przygotowywane są od dłuższego czasu, by i w ten sposób uświetnić gminna zbiórkę na rzecz fundacji.

Artyści udekorują także orkiestrowy autobus i aktywnie włączą się w akcję. Podczas finału, w Sali sportowej Zespołu Szkół w Postominie działać będzie kącik plastyczny, gdzie wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił i pokazać swój talent plastyczny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sztuka, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.