Pracownicy CKiS odznaczeni

W dniu 17 listopada 2010 roku w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie odbyła się uroczystość nadania odznaczeń pracownikom Urzędu Gminy Postomino oraz pracownikom podległych jednostek organizacyjnych, wśród których znaleźli się również pracownicy Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Uroczystego wręczenia w asyście Wójta Gminy Postomino – Janusza Bojkowskiego dokonał Wicewojewoda Zachodniopomorski – Andrzej Chmielewski.

Medal za Długoletnią Służbę jest 3-stopniową (złota, srebrna i brązowa) nagrodą za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Wśród odznaczonych pracowników Urzędu Gminy w Postominie znaleźli się też specjaliści CKiS. Medalem I stopnia – Złotym Medalem za Długoletnią Służbę, odznaczony został Zdzisław Ludwikowski, zaś medal III stopnia (brązowy) otrzymała Maria Lech-Szajner.

Wszystkim odznaczonym gratulujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.