Przedszkolaki artystycznie – zaproszenie

Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z terenu Gminy Postomino do wzięcia udziału w Przeglądzie Twórczości Artystycznej PRZEDSZKOLAKÓW, który odbędzie się w dniu 20 maja 2011 r. o godz. 10.00 w świetlicy wiejskiej w Łącku.

Do konkursu mogą przystąpić przedszkola, punkty przedszkolne, świetlice i inne grupy formalne i nieformalne oraz indywidualni uczestnicy w wieku przedszkolnym.

Przegląd składa się z konkursu plastycznego pt.: „MOJA RODZINA i JA” oraz występów artystyczno-wokalnych pn. „SCENA DLA MALUCHA”.

Wszelkie informacje, formularze zgłoszeniowe i regulaminy konkursowe dostępne są w Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97 oraz na stronie internetowej www.ckis.postomino.pl.

Przegląd Twórczości Artystycznej PRZEDSZKOLAKÓW organizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii pn. „Postaw na rodzinę” i dofinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie.

PLAKAT – Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkolaków – Łącko, 20 maja 2011 r.

REGULAMIN – Konkurs plastyczny „Moja rodzina i ja”

REGULAMIN – Konkurs artystyczno-wokalny „Scena dla malucha”

KARTA ZGŁOSZENIA – Konkurs artystyczno-wokalny „Scena dla malucha”

A. Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Śpiew, Sztuka, Taniec, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.