Przeprowadźmy Test Coopera i zdobądźmy punkty w ramach STMiG 2012

TEST COOPER`A polega na przebyciu w dowolny sposób (biegnąc, płynąc, jadąc na rowerze) jak największego dystansu w ciągu 12 minut lub pokonanie dystansu 4,8 km w jak najkrótszym czasie idąc o własnych siłach. Pokonany dystans lub osiągnięty czas należy odnaleźć w odpowiedniej dla płci i wieku tabeli i odczytać wynik wydolności organizmu. Jeśli jest on gorszy niż „zadawalający” jest to moment, aby zastanowić się nad swoim zdrowiem. Test Coopera jest jednym z wysoko ocenianych konkurencji w tegorocznym Sportowym Turnieju Miast i Gmin, w którym od lat nasza gmina startuje z powodzeniem zdobywając poczesne miejsca. W związku z tym proszę o przeprowadzenie Testów Coopera w waszych małych społecznościach, na „własnych podwórkach” podczas Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich (do dnia 1 czerwca 2012 r.).

TEST COOPERA – normy dla biegu, pływania, jazdy na rowerze, chodu – wraz z instrukcją przeprowadzenia Testu

Wypełnione formularze sprawozdawcze:

  1. Test Coopera – BIEGACZE,
  2. Test Coopera – ROWERZYŚCI,
  3. Test Coopera – CHODZIARZE,

oraz Sprawozdanie wg wzoru nr 3 należy dostarczyć do godz. 14.00 w dniu 1 czerwca 2012 roku (piątek) do Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97, faxem: (59) 810-93-73 lub e-mailem: turystyka@postomino.pl.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Sportowy Turniej Miast i Gmin, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.