Rajd Rowerowy – Krąg 2010

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie wraz z Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej „Aktywni” oraz Klubem Miłośników Turystyki Rowerowej „Marysieńka” zapraszają na Rajd Rowerowy pn. „ROWEREM PO ZDROWIE”.

Rajd odbędzie się w dniu 5 września 2010 r. (niedziela). Zapisy rozpoczną się o godz. 9.30 na placu ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Sławnie. 40 kilometrowa trasa wiodła będzie ze Sławna do Krągu (zamek) i stanicy nad rzeką Grabową, a stąd powrotem do Sławna. Jak zwykle oprócz zwiedzania zaplanowano ognisko integracyjne dla uczestników.

Rajd Rowerowy „Rowerem po Zdrowie” jest kolejnym wydarzeniem realizowanym przy współpracy jednostek kultury i sportu oraz stowarzyszeń z terenu Powiatu Sławieńskiego. Od 2009 r. „Powiatowe Rajdy Rowerowe” weszły do kalendarza imprez Miasta i Gminy Sławno oraz Gminy Postomino. Tegoroczne wydarzenia ponownie wsparł finansowo Powiat Sławieński w ramach otwartego konkursu ofert.

Zapraszamy.

A.Cz.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE do pobrania

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Rajdy rowerowe, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.