Rozstrzygnięto konkursy na najpiękniejszą Kartkę i Ozdobę Bożonarodzeniową…

      Święta już za nami, a więc przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Kartkę i Ozdobę Bożonarodzeniową. Dzieci, młodzież oraz dorośli do konkursu zgłosili aż 306 kartek oraz 223 ozdoby, łącznie wpłynęło 529 prac. Poniżej przedstawiamy laureatów z podziałem na kategorie wiekowe:

KATEGORIA: KARTKA BOŻONARODZENIOWA 

KAT. I – DO 7 LAT (94 PRACE)

I MIEJSCE     – Andżelika Lacka – PSP GAMMA – CKiS W Postominie (op. J. Czerwińska)

II MIEJSCE   – Lena Lisek – oddz. Przedszkolny w Postominie (op. Marta Skórzewska)

III MIEJSCE  – Jakub Owsiuk – ZS w Pieszczu (op. Magdalena Ochocka – Gastół)

WYRÓŻNIENIA:

  1. Konrad Białowąs  – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  2. Wiktoria Ciołak – Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  3. Maciej Staszak – ZS w Postominie (op. Lucyna Bartos)
  4. Karolina Jabłońska – ZS w Jarosławcu (op. Iwona Wilk – Gawlista)
  5. Antonina Mielczarek – (op. Eliza Mielczarek)
  6. Bartosz Rosiak
  7. Emilia Lach  – SP w Staniewicach (op. Mirosława Mrowińska)
  8. Zofia Mikołajczyk  – SP w Postominie (op. Mariola Bukowska)
  9. Paulina Manuszewska – ZS w Jarosławcu (op. Iwona Wilk-Gawlista)
  10. Martyna Mroczkowska  – Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  11. Szymon Kobak – Świetlica w Pałowie (op. Ewa Maniecka)
  12. Marcin Bartos – ZS w Postominie (op. Lucyna Bartos)
  13. Paulina Rychel – SP w Postominie (op. Mariola Bukowska)
  14. Dominika Tomczyk – Świetlica w Karsinie (op. Ilona Krajewska-Matyjek)
  15. Gabriela Justyńska – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

KAT. II – 8-10 LAT (129 PRAC)

I MIEJSCE – Natalia Wiewiórska – Biblioteka SP Staniewice (op. Joanna Matczak)

II MIEJSCE – Anastazja Michalska – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

III MIEJSCE – Michał Tama – ZS w Jarosławcu (op. Róża Tama)

WYRÓŻNIENIA:

  1. Karolina Cesak  – SP w Postominie (op. Ewa Kulczak – Leśniewska)
  2. Damian Włodarczyk – ZS w Jarosławcu (op. Iwona Wilk – Gawlista)
  3. Tomasz Maniecki – Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  4. Aleksandra Ciechanowska – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op.J.Czerwińska)
  5. Kaja Klema – SP w Postominie (op. Ewa Kulczak – Leśniewska)
  6. Kacper Dziewięcki – SP w Postominie (op. Ewa Kulczak – Leśniewska)
  7. Zuzanna Matyjasek  – SP w Postominie (op. Monika Maroszek)
  8. Adrian Piskuła – Świetlica Środowiskowa w Królewie (op. Mariola Bukowska)
  9. Piotr Antosik – SP w Pieszczu (op. G. Kozera)
  10. Zuzanna Żukowska – ZSS w Korlinie (op. Helena Żukowska)
  11. Amelia Szymańska  – ZSS w Korlinie (op. Anna Dąbrowska)
  12. Wiktor Wójcik  – Biblioteka SP w Staniewicach (op. Joanna Matczak)
  13. Zuzanna Surma – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  14. Wiktoria Elendt – SP w Staniewicach (op. Renata Zbyszyńska)
  15. Aleksandra Rogulska – SP w Pieszczu (op. G. Kozera)

KAT. III – 11-15 LAT (69 PRAC)

I MIEJSCE – Martyna Radzikowska – SG w Korlinie (op. Barbara Ansel)

II MIEJSCE – Olimpia Stachowska – SG w Korlinie (op. Barbara Ansel)

III MIESJCE – Natalia Szymańska – ZSS w Korlinie (op. Katarzyna Szymańska)

WYRÓŻNIENIA:

  1. Iga Nowakowska – Świetlica w Pałówku (op. Krystyna Wieczyńska)
  2. Hubert Topólski  – SP Pieszcz (op. G. Kozera)
  3. Natalia Sławska – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  4. Karolina Piołunowska – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  5. Julita Zdrzeniecka – SG w Korlinie (op. Barbara Ansel)
  6. Daria Garlin – Świetlica w Korlinie (op. Ilona Krajewska-Matyjek)
  7. Magdalena Żołopa – SG w Korlinie (op. Barbara Ansel)
  8. Emil Sil – Świelica Środowiskowa w Pieszczu (op. Krystyna Gąsiorowska)
  9. Weronika Sałata – Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  10. Julia Szymańska – ZS Jarosławiec (op. K. Szymańska)
  11. Bartek Brauer – Świetlica Środowiskowa w Królewie (op. Mariola Bukowska)
  12. Patryk Wieczyński – PSP GAMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  13. Wiktoria Wanago – SP Pieszcz (op. G. Kozera)

KAT. IV – 15 – 18 LAT (5 PRAC)

I MIEJSCE  – Ola Szczepańska – Świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)

II MIEJSCE – Witold Kozera – Technikum  budowlane – (op. G. Kozera)

WYRÓŻNIENIA:

  1. Mateusz Jasiński – Świetlica Dzierżęcin (op. A. Rzeczkowska)
  2. Karol Bąk – Świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)
  3. Oliwia Rosołowska – Świetica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)

KAT. V – DOROŚLI (9 PRAC)

I MIEJSCE  – Bogdan Olszak – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (J. Czerwińska)

II MIEJSCE – Krystyna Wieczyńska – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

WYRÓŻNIENIA

  1. Honorata Łomża – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  2. Renata Zdrzeniecka – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  3. Krystyna Wieczyńska  – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  4. Kamil Rybak  – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  5. Marcin Bartkowski – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  6. Arek Szczepański – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  7. Marek Bujnowski – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

KATEGORIA: OZDOBA BOŻONARODZENIOWA 

KAT. DO 7 LAT (70 PRAC)

I MIEJSCE – Bartosz Rosiak – Świetlica Pałowo

II MIEJSCE – Kacper Franczak – SP Staniewice (op. Janina Perełka)

II MIEJSCE – Jan Liński – SP Staniewice (op. Mirosława Mrowińska)

III MIEJSCE   – Andżelika Lacka – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

III MIEJSCE – Olimpia Pruske – SP Postomino (op. Mariola Bukowska)

WYRÓŻNIENIA:

  1. Ewelina Kowalska – SP Postomino (Mariola Bukowska)
  2. Natalia Konopa – SP Staniewice (op. Mirosława Mrowińska)
  3. Kuba Morawski – Świetlica Rusinowo (op. Marzena Bartlewska)
  4. Filip Mielczarek – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  5. Michał Majrowski – Świetlica Środowiskowa w Pieszczu (op. Krystyna Gąsiorowska)
  6. Mikołaj Mielczarek – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  7. Praca zbiorowa – ZSS w Korlinie – (op. Marta Matyjasek)

KAT. II – 8-10 LAT (92 PRACE)

I MIEJSCE    – Anastazja Michalska – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

II MIEJSCE  – Małgorzata Walczak – Świetlica Karsino (op. Ilona Krajewska-Matyjek)

III MIEJSCE – Aleksandra Rogulska – ZS Pieszcz (op. Agnieszka Rogulska)

WYRÓŻNIENIA:

  1. Zuzanna Żukowska – ZSS Korlino (op. Helena Żukowska)
  2. Maja Budzich – ZS w Jarosławcu (op. Aneta Żrodowska)
  3. Wiktoria Skóra – SP Postomino (op. Ewa Kulczak-Leśniewska)
  4. Szymon Zieliński – ZS Jarosławiec (op. Iwona Wilk-Gawlista)
  5. Monika Piołunowska – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  6. Daniel Janik – Świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)
  7. Patrycja Foryś – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  8. Adam Majbroda – SP Postomino (op. Ewa Kulczak-Leśniewska)
  9. Karolina Krzysztofiak – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  10. Aleksandra Ciechanowska – PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  11. Karolina Cesak – SP Postomino (op. Ewa Kulczak-Leśniewska)
  12. Daniel Janik – Świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)
  13. Martna Hebbel – SP Postomino (op. Krystyna Gąsiorowska)
  14. Oliwia Szwiec – Świetlica Środowiskowa w Staniewicach (op. Hanna Matuszczak)
  15. Mariola Żakowska – Świetlica Karsino (op. Ilona Krajewska – Matyjek)
  16. Kuba Dydyna – ZS Jarosławiec (op. A. Żrodowska)

KAT. III – 11-15 LAT (50 PRAC)

I MIEJSCE – Mateusz Bartlewski – Świetlica w Rusinowie (op. Marzena Bartlewska)

II MIEJSCE – Dominik Wawrzyniak – Świetlica w Chudaczewie (op. I. Krajewska-Matyjek)

III MIEJSCE – Magdalena Stryjek – Świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)
IV MIEJSCE – Karolina Piołunkowska – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op.J. Czerwińska)
V MIEJSCE   – Jakub Kuberski – Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)

WYRÓŹNEINIA:

  1. Patryk Wieczyński – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  2. Adrianna Zielonka – Świetlica Środowiskowa w Pieszczu (op. Krystyna Gąsiorowska)
  3. Karolina Piołunowska – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  4. Magdalena Żołopa – ZSS w Korlinie (op. Barbara Ansel)
  5. Bartłomiej Meronk – Świetlica Chudaczewo (op. Ilona Krajewska – Matyjek)
  6. Natalia Gołębiewska – Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)

KAT. IV – 15 – 18 LAT

I MIEJSCE – Joanna Bartlewska – Świetlica w Rusinowie (op. Marzena Bartlewska)

KAT. V – DOROŚLI

I MIEJSCE – Marzena Kurzyńska – Rusinowo

II MIEJSCE – Justyna Mielczarek – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

III MIEJSCE – Bogdan Olszak – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

WYRÓŻNIENIE:

  1. Wanda Morawska – Świetlica Rusinowo
  2. Bogdan Olszak – PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  3. Marzena Bartlewska – Świetlica Rusinowo

        Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a laureatom gratulujemy i zapraszamy na ceremonię nagradzania, która odbędzie się 20 stycznia br. o godz. 15.00 na Sali Wielofunkcyjnej w Postominie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.