Start rundy wiosennej rozgrywek futbolowych – dwa przegrane mecze

Pierwsze mecze wiosennej rundy rozgrywek piłki nożnej na terenie Gminy Postomino w ramach Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbyły się 3 kwietnia 2011 r. Na murawie stadionu im. Z. Galka w Postominie w ramach rozgrywek 1 grupy A klasy drużyna UKS „Wieża” Postomino przegrała wynikiem 0:2 z „Victorią II” Sianów. Z kolei na boisku wiejskim w Łącku odbył się mecz 1 grupy B klasy. Drużyna „Floriana” Łącko uległa „Wrzosowi” Wrześnica wynikiem 0:1.

Był to drugi mecz seniorów „Wieży” w ramach rozgrywek rundy wiosennej. Pierszy, wyjazdowy mecz postomińska drużyna przegrała z „Orłem” Smardzewo wynikiem 0:3 w dniu 27 marca br.

W najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2011 r. o godz. 11.30 na stadionie im. Z. Galka w Postominie rozpoczną się rozgrywki trampkarzy. Młodzi futboliści UKS „Wieża” Postomino zagrają w ramach 4 grupy 2 klasy trampkarzy z drużyną „Błonie” Barwice.

W niedzielę, 10 kwietnia 2011 r. o godz. 16.00 „Florian” Łącko zagra mecz wyjazdowy z drużyną „Bajgiel” Będzino.

Kolejny mecz w ramach A klasy z udziałem UKS „Wieża” Postomino odbędzie się na stadionie w Postominie 17 kwietnia 2011 r. o godz. 12.00. Gospodarze zagrają z „Arkadią” Malechowo.

Organizatorami meczy są poszczególne drużyny biorące udział w rozgrywkach.

źródło: http://www.kozpn.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.