Nasi lekkoatleci w Koszalinie

Andrzej Krajewski 350_800x45119 czerwca 2010 r. w Koszalinie odby się Mityng Integracyjny KL „Bałtyk”. W zawodach wzięła udział reprezentacja sekcji lekkoatletycznej UKS „Wieża” Postomino, która dzięki współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Postominie, na co dzień trenuje pod okiem Janusza Rolbieckiego.

Na 100 m wystartowały 3 zawodniczki z Postomina: Monika Kasica (czas: 13,21 – 5 miejsce serii), Kamila Ciesielska (czas: 14,05 – 5 miejsce serii) i Marta Wituszyńska (czas: 14,98 – 1 miejsce serii), która ustanowiła swój rekord życiowy. Do finału zakwalifikowała się Monika Kasica, która zajęła ostatecznie 3 miejsce pokonując dystans w czasie 13,06.

Na dystansie 200 m stanęły 2 zawodniczki. Monika Kasica zajęła 3 miejsce z czasem 27,17, tym samym ustanowiła swój rekord życiowy. Kamila ciesielska została sklasyfikowana na miejscu 15 z czasem 30,95. Ten sam dystans przebiegł Krystian Bonowicz, który z czasem 23,88 zajął 5 miejsce.

Kamila Ciesielska 350 na 100m_800x451

Na dystansie 400 m wystartowała Patrycja Przybylska, która przebiegła linię mety zajmując 7 miejsce z czasem 70,75. Krystian Bonowicz na tym samym dystansie ustanowił swój rekord życiowy, pokonując trasę w czasie 51,05 i ostatecznie zajmując 1 miejsce. Także swój rekord życiowy ustanowi Damian Gałkowski, który zajął 5 miejsce uzyskując czas 53,61. Niestety biegu na 3000 m nie udało się ukończyć zawodnikom Postomina, Andrzejowi Krajewskiemu i Damianowi Gałkowskiemu.

W rzucie oszczepem 9 miejsce zajęła Patrycja Przybylska. Jej oszczep poszybował na odległość 20,95 m, a tym samym ustanowiła swój rekord życiowy w tej dyscyplinie. Z kolei Jarosław Kaczyński rzucał 700-gramowym oszczepem. Zajął 4 miejsce uzyskując odległość 35,71 m.

To był ostatni start postomińskich lekkoatletów przed obozem sportowym w Bornem Sulinowie, zaplanowanym na 29 czerwca – 9 lipca br.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.