Strona internetowa Centrum Kultury i Sportu w Postominie od roku w sieci!

Właśnie mija rok od opublikowania pierwszego wpisu na nowopowstałej stronie internetowej Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Z jednej strony tylko rok, z drugiej… aż rok.

Pomysł na budowę strony CKiS powstał razem z instytucją, ale na starcie jednostki wazniejsze były inne sprawy – lokalowe, kadrowe, organizacji zajęć. Aż stało się.

Po uruchomieniu zajęć z zakresu budowy stron www i obsługi joomli uczestnicy zajęć pod bacznym okiem instruktora – Michała Słupczewskiego (i często jego rękoma) utworzyli witrynę internetową i „wpuścili” ją w sieć.

Tym samym w dniu 19 sierpnia 2010 r. pierwszy wpis – Kalendarz imprez na lato 2010 w Gminie Postomino – ujrzał światło dzienne.

Dziś obsługą strony, zamieszczaniem informacji, relacji i zdjęć zajmuje się mimo natłoku innych obowiązków – Agnieszka Czarnuch – dyrektor CKiS. Ale dzięki temu macie Państwo pełną wiedzę co do kultury, sportu, rekreacji, promocji i innych wydarzeń, które mają miejsce na terenie Gminy Postomino.

Mamy nadzieję, że informacje przekazywane tą metoda są dla Państwa pomocne i stanowią spore źródło wiedzy o wydarzeniach w naszej najbliższej okolicy.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.