Świetny turniej break dance dla naszych tancerzy

W dniu 23 czerwca 2012 r. w koszalińskiej hali Gwardii odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance – 2 edycja imprezy pn. „Pomorska Zajawka”. Wśród najlepszych tancerzy nie mogło zabraknąć też podopiecznych Marcina Grzybowskiego, ćwiczących na co dzień w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Młodzi artyści udziałem w Turnieju zakończyli kolejny rok pracy i odnieśli wspaniałe sukcesy.

Gościem specjalnym wydarzenia był 18- krotny mistrz Polski, 2- krotny mistrz Europy oraz zawodowy mistrz Świata w kick boeingu – Józef Warchoł.

Turniej sędziowali tancerze: b-boy SOLO – reprezentant oldskulowej ekipy Broken Steps ze Szczecina, b-boy GRZYBEK – reprezentant historycznej ekipy N.A.S.A z Koszalina, b-boy MYSZA – NSB – NORTH SIDE BREAKERS – Polska/Holandia, DJ Klepper – Patryk Klepacki – Chodzież.

Wspaniałe sukcesy odnotowali postomińscy tancerze. W kategorii do lat 11 – III miejsce zajął Radosław Brzeziński. Największy sukces odniosła jednak Maja Augustyniak, która w kategorii dziewcząt – B-Girl (bez podziału na kategorie wiekowe) zajęła III miejsce. Maja w 1 walce zremisowała ze starsza od niej o 7 lat Mistrzynią Pomorza z Koszalina. Dodać trzeba, że reprezentantka Postomina to zdaniem sędziów największy talent Turnieju wśród dziewcząt.

W zmaganiach grup tanecznych wystartowała także grupa z Postomina.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Taniec, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.