Test Coopera w Postominie

Centrum Kultury i Sportu w Postominie wraz z Klubem Biegacza „Bryza” Postomino zapraszają w dniu 16 kwietnia 2011 r. na I Postomiński Test Coopera pn. „Sprawdź samego siebie”. Zabawa rozpocznie się o godz. 11.00 na stadionie im. Zbigniewa Galka w Postominie.

I-szy Postomiński Test Coopera pn. „Sprawdź samego siebie” to 12-minutowa próba wysiłkowa, podczas której uczestnicy nieprzerwanie biegnąc starają się pokonać jak najdłuższy dystans. Na jego podstawie określa się kondycję fizyczną uczestnika testu w zależności od wieku i płci.

Tego dnia zaplanowano równiez rozegranie I Postomińskiego 3-milowego Duathlonu. Po zawodach odbędzie się też spotkanie pokoleniowe członków Klubu Biegacza „Bryza” Postomino i mieszkańców Gminy Postomino pn. „Dwadzieścia lat biegamy i zdrowie mamy” z okazji jubileuszu 20-lecia amatorskiego biegania w naszej Gminie. W trakcie imprezy będzie można zmierzyć ciśnienie, zbadać poziom cukru i choresterolu na specjalnie przygotowanym stanowisku medycznym. Całość zabawy odbywa się w ramach ogólonopolskiej kampani pn. „Postaw na rodzinę”.

Szczegóły poniżej.

REGULAMIN – I Postomiński Test Coopera i I Postomiński 3-milowy Duathlon – 16.04.2011.

Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Rajdy rowerowe, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.