Turniej eliminacyjny halowej piłki nożnej za nami

W ostatnią sobotę, 5 marca 2011 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Postominie zmierzyły się sołeckie drużyny w eliminacjach Halowego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino w ramach Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2011.

Spośród zgłoszonych i rozlosowanych do 5 grup 20-tu sołectw do zmagań przystąpiło 18 drużyn. Drużyna sołectwa Kanin nie pojawiła się na turnieju, z kolei sołectwo Tyń nie skompletowało drużyny, a w „miesznym” składzie rozegrało towarzyskie mecze w swojej grupie. Obie drużyny oddały swoje mecze walkowerem, zaś do klasyfikacji ogólnej sołectwu Kanin nie przydzielono punktów, zaś Tyń otrzymał 1 punkt za morale i towarzyskie rozgrywki podczas turnieju.

Ostatecznie do finału zakwalifikowano 10 drużyn. Z grupy A: sołectwo Postomino (3 wygrane mecze) i Korlino, z grupy B – sołectwo Królewo (2 wygrane, 1 remis) i Łącko, z grupy C: Pieńkowo (3 wygrane) i Nacmierz, z grupy D – Pieńkówko (2 wygrane, 1 remis) i Chudaczewo, zaś z grupy D – Wilkowice (3 wygrane) i Wszędzień.

Po turnieju eliminacyjnym znamy już klasyfikację sołectw na miejscach XI-XX. Przedstswia się ona następująco:
miejsce XI – Jarosławiec (5 pkt.)
miejsce XII – Staniewice (4 pkt.)
miejsce XIII – Pałówko (3 pkt.)
miejsce XIV – Nosalin (2 pkt.)
miejsce XV – Jezierzany (1 pkt.)
miejsce XVI – Mazów (1 pkt.)
miejsce XVII – Masłowice (1 pkt.)
miejsce XVIII – Pieszcz (1 pkt.)
miejsce XIX – Tyń (1 pkt.), Kanin (0 pkt.)

Rozgrywki finałowe Halowego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino w ramach XIV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w 2011 roku odbędą się w sali sportowej Zespołu Szkół w Postominie w dniu 19 marca 2011 r.

Drużyny zagrają w 2 grupach:
Grupa A – Postomino, Łącko, Pieńkowo, Chudaczewo, Wilkowice
Grupa B – Korlino, Królewo, Nacmierz, Pieńkówko, Wszędzień

Od godz. 8.00 rozpocznie funkcjonowanie sekretariat zawodów, zaś na godz. 8.55 zaplanowano odprawę kapitanów drużyn. Po rozgrywkach w grupach (ok. godz. 13.50) zostanie zorganizowany konkurs żonglerki.

W grupach rozegrane zostaną mecze w systemie „każdy z każdym”. Czas gry: 2 x 6 min ze zmianą boisk (zmiana stron).

Po wyłonieniu kolejności miejsc w grupach rozegrane zostaną mecze finałowe o miejsca I-X (drużyny, które zajmą miejsca V w grupach rozegrają mecz o miejsca IX-X, itd.). Czas gry:2 x 8 min ze zmianą boisk (zmiana stron). Mecz o miejsce I rozegrany zostanie ok. godz.15.25.

Ubezpieczenie, obsługę sędziowską, medyczną oraz wodę mineralną dla drużyn zabezpiecza Organizator. Pozostałe warunki turnieju określa WSRS 2011 – REGULAMIN – Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Postomino – 05 i 19.03.2011.

Tel. kontaktowy: (59) 810-93-73 lub 601-626-330 (Zdzisław Ludwikowski).

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Sport i rekreacja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.