Turniej Piłki Siatkowej Sołectw już w marcu

Turniej Piłki Siatkowej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino to drugie z zaplanowanych w 2012 roku zmagań w ramach XV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino.

Turniej rozegrany zostanie w sali sportowej Zespołu Szkół w Postominie w dwóch etapach:

  • 3 marca 2012 r. – eliminacje;
  • 17 marca 2012 r. – finały.

Drużyny sołectw winny być zgłoszone do dnia 22 lutego 2012 r. pod nr tel. (59) 810-93-73 lub 601-626-330 (Zdzisław Ludwikowski).

W dniu 23 stycznia 2012 r. o godz. 12.00 zapraszam przedstawicieli zgłoszonych sołectw do Centrum Kultury i Sportu w Postominie na losowanie drużyn do poszczególnych grup. Pierwsze sołectwa – zwycięzcy współzawodnictwa z roku 2011 zostaną rozstawione na miejscach 1-szych w grupach. Grupę finałową utworzy 8-10 zespołów (w zależności od ilości zespołów biorących udział w eliminacjach).

Tytułu mistrzowskiego po raz kolejny bronić będzie sołectwo Pieszcz.

W składach drużyn mile widziany jest przedstawiciel samorządu (sołtys, radny).

Ubezpieczenie, obsługę sędziowską, medyczną i wodę mineralną zabezpiecza organizator. Pozostałe warunki określa Regulamin Turnieju.

Zapraszamy.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.