Warsztaty scrapbooking`u za nami

Centrum Kultury i Sportu w Postominie w minioną środę, 29 lutego 2012 r. w świetlicy wiejskiej w Kaninie zorganizowało Warsztaty Scrapbooking`u, czyli ręcznego ozdabiania. Tematem zajęć były „Kartki wielkanocne”.

Warsztaty zorganizowane zostały w celu zaprezentowania nowych technik pracy z dziećmi, podniesienia umiejętności i jako źródło kolejnych inspiracji dla opiekunów świetlic wiejskich. Odpłatnie w przedsięwzięciu mogły wziąć udział też wszystkie chętne osoby,

Niespełnna 3 godzinne zajęcia dla 13 pań zaowocowały bogatą kolekcją kart świątecznych zdobionych wszelkimi sposobami. Były kolorowe papiery, „scrapki”, brokaty, cekiny, wstążeczki, kwiatki i wiele, wiele innych motywów i elementów. Nie zabrakło oczywiście świątecznych pisanek i wiosennych króliczków.

Warsztaty prowadziła pania Agnieszka z Galerii „Skarbownia”, która na co dzień realizuje warsztaty i szkolenia z zakresu scrapbookingu, filcowania, decoupage`u i wielu innych.

Miło spędzone lutowe popołudnie należy zaliczyć do udanych. Wiele z uczestniczek mogło znowu poczuć się jak dziecko w zabawie z klejem i nożyczkami.

Zobacz też stronę ze zdjęciami.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Świetlice, Sztuka, Zajęcia plastyczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.