Weterani po raz ostatni w tym roku – zapraszamy

Trzecia  edycja Turnieju Weteranów w roku 2011 pn.: „Babie Lato”, rozgrywanego w ramach GRAND PRIX Gminy Postomino „Aktywni 50+” odbędzie się w dniu 8. października 2011 r. (sobota) o godz. 1400 na stadionie im. Z. Galka w Postominie.

Zaplanowano następujące konkurencje: rzut oszczepem, skok w piach (w dal), jak piłeczka – zabawa rekreacyjna (żonglerka i skakanka), bieg na dystansie100 m, duathlon (nordic walking  + rower) na dystansach1 milimorskiej.

Na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów należy zgłosić swój udział w Sekretariacie Zawodów.

Zawodnicy mogą uczestniczyć w jednej, kilku lub we wszystkich konkurencjach.

Wyniki Turnieju z podziałem na ustalone w regulaminie kategorie wiekowe umieszczone zostaną w komunikacie końcowym zawodów. Obecnie w czołówce, po dwóch turniejach znajdują się: Igras Daniela, Krakowska Jadwiga i Palusińska Helena wśród kobiet, zaś Gosławski Stanisław, Diak Tadeusz i Jóźwicki Jerzy wśród mężczyzn.

Zawodnicy w konkurencji duathlon powinni posiadać własny rower i kijki.

W konkurencji zabawa rekreacyjna żonglerka przybierze nową formę, demonstracja wykonania zadań nastąpi przed konkurencją.

Proszę o potwierdzenie udziału w Turnieju do dnia 30 września 2011 r. pod nr tel. (59) 810-93-73, e–mailem: sport@postomino.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Kultury i Sportu, 76-113 Postomino 97.

Jesienny Turniej Weteranów pn.: „Babie lato” kończy tegoroczne Grand  Prix Gminy Postomino „Aktywni 50+”. Zaraz po zakończeniu ostatniej konkurencji odbędzie się wręczenie pucharów, medali, nagród i dyplomów dla zwycięzców.

Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktywni 50+, CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.