Współzawodnictwo Sołectw w roku 2012 rozpoczyna Turniej Tenisa Stołowego

Pierwszą konkurencją jubileuszowego, XV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2012 będzie Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Postomino, który rozegrany zostanie w dniu 25 lutego 2012 r. (sobota) w sali sportowej Zespołu Szkół w Pieszczu.

Rejestracja ekip rozpocznie się o godz. 9.30, następnie o godz. 10.00 odbędzie się losowanie i odprawa kapitanów drużyn. Pierwsze mecze rozegrane zostaną o godz. 10.15.

Każde sołectwo wystawia drużynę 5-cio osobową, w której składzie obowiązkowo musi znaleźć się 1 kobieta oraz 1 zawodnik powyżej 22 roku życia.

Tytułu mistrzowskiego po raz kolejny bronić będzie sołectwo Pieszcz.

W zależności od liczby zgłoszonych do turnieju drużyn, organizator zastosuje odpowiedni system rozgrywek. Mecze odbywać się będą do trzech wygranych setów liczonych do 11 punktów. W składach drużyn mile widziany jest przedstawiciel samorządu (sołtys, radny).

Potwierdzenia udziału drużyny w turnieju należy dokonać do dnia 22 lutego 2012 r. – Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97, tel./fax: (59) 810-93-73 lub 601-626-330 (Z. Ludwikowski), e-mail: sport@postomino.pl.

Ubezpieczenie, obsługę sędziowską, medyczną i wodę mineralną zabezpiecza organizator. Pozostałe warunki określa Regulamin Turnieju Tenisa Stołowego Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino.

Zapraszamy.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.