Wyniki konkursu „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

       Znamy już zwycięzców Etapu Gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. Ogółem wpłynęło 166 prac ze szkół, świetlic wiejskich i środowiskowych, przedszkoli oraz pracowni plastycznych z terenu gminy Postomino w kategoriach:

Przedszkola    9  szt.

Klasa  I – III    112 szt.

Klasa IV – VI   29 szt.

Gimnazjum     8  szt.

Szkoły ponadgimnazjalne – 1 szt.

Dorośli   – 7 szt.

 

Kategoria I     Przedszkola (9 szt.)

I  Adam Pomierski –  Postomino (op. Ewa Kwiatek)

II Patrycja Grabowska – Postomino (op. Ewa Kwiatek)

III  Michał Nożyński –  Świetlica środowiskowa Pieszcz (op. Krystyna Gąsiorowska)

IV Maja Mielczarek -   Postomino (op. Ewa Kwiatek)

V Martyna Kotowicz –  Postomino (op. Ewa Kwiatek)

Wyróżnienia:

  1. Jakub Cichy – Postomino (op. Ewa Kwiatek)
  2. Piotr Rynkowski – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  3. Hanna Podgórska – Postomino (op. Ewa Kwiatek)

 

Kategoria II        Klasy I – III (112 szt.)

I Wiktoria Skóra – SP Postomino (op. Ewa Kulczak- Leśniewska)

II Hubert Rzeczkowski -  SP Postomino (op. Monika Maroszek)

III Adam Majbroda – SP Postomino (op. Ewa Kulczak -  Leśniewska)

IV Kacper Dziewięcki – SP Postomino (op. Ewa Kulczak – Leśniewska)

Wyróżnienia:

  1. Karol Taraska – ZSS Korlino (op. Barbara Ansel)
  2. Ines Schönwald – SP Postomino (op. Krystyna Gąsiorowska)
  3. Zuzanna Błaszczyk – SP Postomino (op. Krystyna Gąsiorowska)
  4. Dominik Laska – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  5. Andżelika Lacka – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  6. Konrad Białowąs – PSP  Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  7. Mikołaj Mielczarek – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  8. Kamila Tomczyk – SP Postomino (op. Monika Maroszek)
  9. Antonina Szczepanek –  świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)
  10. Bartek Grzebielucha – świetlica Masłowice (op. Krystyna Wieczyńska)
  11. Paweł Pawlak – SP Postomino – (op. Monika Maroszek)
  12. Kaja Kalemba – SP Postomino (op. Ewa Kulczak – Leśniewska)

Kategoria III       Klasy IV – VI  (29 szt.)

I Tymoteusz Sadowski – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)

II Patrycja Pawłowska-  świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)

III Dominika Wyciszkiewicz – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)

IV Paulina Bryl – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)

Wyróżnienia:

  1. Paulina Rzeczkowska – świetlica Dzierżęcin (op. Agnieszka Rzeczkowska)
  2. Mateusz Juszczak – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  3. Tymoteusz Sadowski – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  4. Zuzanna Błaszczyk – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  5. Jowita Sieradzka – PSP Gamma  – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  6. Anastazja Michalska – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  7. Amelia Szymańska – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  8. Kordian Słodziński – SP Pieszcz (op. G. Kozera)
  9. Aleksandra Szablewska – św. środowiskowa Korlino (op. Bożena Wrzesień)

Kategoria IV  Gimnazjum (8 szt.)

I Klaudia Bartnik – świetlica Kanin (op. A. Rzeczkowska)

II Kamil Wisowaty – świetlica środowiskowa Korlino (op. Bożena Wrzesień)

III Weronika Chrobak -  świetlica Dzierżęcin (op. A. Rzeczkowska)

Wyróżnienia:

  1. Dagmara Chrobak – świetlica Dzierżęcin (op. A. Rzeczkowska)
  2. Sebastian Szczepański – świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)
  3. Julia Garlin – świetlica Kanin (op. A. Rzeczkowska)
  4. Sandra Joskowska – świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)
  5. Izabela Bartosiewicz – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)

Kategoria V   Szkoły Ponadgimnazjalne

I Witold Kozera – TB Słupsk (op. G Kozera)

Kategoria VI    Dorośli (7 prac)

I Honorata Łomża

II Andrzej Bartkowiak – PSP Gamma – CKiS w Postominie

III Marlena Urbańska

Wyróżnienia:

  1. Marek Bujnowski
  2. Renata Jędrzejewska – PSP Gamma – CKiS w Postominie
  3. Arkadiusz Szczepański
  4. Kamil Rybak

           Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a laureatom gratulujemy i zapraszamy na ceremonię nagradzania, która odbędzie się 20 stycznia br. o godz. 16.00 na Sali Wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.