Wyniki konkursu „Zapobiegajmy pożarom”

Znamy już finalistów Etapu Gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. W dniu 13 grudnia 2012 r. jury w składzie: Agnieszka Czarnuch – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Jadwiga Czerwińska – artysta plastyk, Piotr Grzejszczak – inspektor ds. obronnych, ewidencji ludności i ochrony przeciwpożarowej w Urzędzie Gminy w Postominie, Maria Lech-Szajner – specjalista ds. działalności kulturalnej w Centrum Kultury i Sportu w Postominie oceniło 78 prac, które zgłoszono do konkursu.

Prace podopiecznych złożyły:

  • Pracownia Sztuk Pięknych „GAMMA” – Centrum Kultury i Sportu w Postominie,
  • Szkoła Podstawowa w Staniewicach,
  • Świetlica Środowiskowa w Korlinie,
  • Świetlica Środowiskowa w Królewie,
  • Świetlica Środowiskowa w Pieszczu,
  • Świetlica Środowiskowa w Postominie,
  • Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie,
  • Świetlica Wiejska w Pałowie,
  • Świetlica Wiejska w Wilkowicach,
  • Zespół Szkół Społecznych w Korlinie,
  • Zespół Szkół w Pieszczu,
  • Zespół Szkół w Postominie.

Jury oceniło prace pod względem plastycznym oraz zgodności z tematyką konkursu, ustaliło ostateczne wyniki eliminacji gminnych i zakwalifikowało do eliminacji powiatowych następujące prace:

I grupa – przedszkola

Wpłynęło 12 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Michał Białowąs – Świetlica Środowiskowa w Postominie
  • Paweł Cybul – Szkoła Podstawowa w Staniewicach
  • Sara Mielczarek – Zespół Szkół w Postominie
  • Otylia Pruske – Zespół Szkół w Postominie
  • Amelia Szczepanek – Szkoła Podstawowa w Staniewicach

Wyróżniono prace:

  • Wiktoria Ciołak – Świetlica Wiejska w Wilkowicach
  • Hanna Czarnuch – Szkoła Podstawowa w Staniewicach
  • Dominik Mazurek – Szkoła Podstawowa w Staniewicach
  • Igor Skrobek – Szkoła Podstawowa w Staniewicach
  • Marcelina Szwiec – Szkoła Podstawowa w Staniewicach
  • Małgorzata Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Staniewicach

II grupa – szkoła podstawowa, klasy I – III

Wpłynęły 42 prace. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Zuzanna Kasińska – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Natalia Jankowska – Zespół Szkół w Pieszczu
  • Paulina Sieradzka – Zespół Szkół w Postominie
  • Malwina Taraska – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Magdalena Tomaszewska – PSP GAMMA – CKiS Postomino

Wyróżniono prace:

  • Zuzanna Błaszczyk – Zespół Szkół w Postominie
  • Patrycja Czarniak – Świetlica Środowiskowa w Królewie
  • Daria Garlin – PSP „GAMMA” – CKiS Postomino
  • Anastazja Michalska – PSP „GAMMA” – CKiS Postomino
  • Szymon Pakos – PSP „GAMMA” – CKiS Postomino
  • Ines Schönwald – Zespół Szkół w Postominie
  • Miłosz Walentynowicz – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  • Patryk Wieczyński – PSP „GAMMA” – CKiS Postomino

III grupa – szkoła podstawowa, klasy IV – VI

Wpłynęło 14 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Oliwia Borkowicz – Szkoła Podstawowa w Pieszczu
  • Izabela Łukasik – Szkoła Podstawowa w Staniewicach
  • Wiktor Michalski – PSP „GAMMA” – CKiS Postomino
  • Karolina Piołunkowska – Świetlica Środowiskowa w Postominie
  • Emil Sil – Świetlica Środowiskowa w Pieszczu

Wyróżniono prace:

  • Przemysław Brzeziński – PSP „GAMMA” Postomino
  • Radosław Brzeziński – PSP „GAMMA” Postomino
  • Kamila Capar – Świetlica Środowiskowa w Królewie
  • Klaudia Czarniak – Świetlica Środowiskowa w Królewie

IV grupa – gimnazjum

Wpłynęło 7 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Natalia Bukowska – Zespół Szkół w Pieszczu
  • Jolanta Bura – Świetlica Środowiskowa w Pieszczu
  • Wiktor Kozera – Zespół Szkół w Pieszczu
  • Aleksandra Siwiuk – Zespół Szkół w Pieszczu
  • Daniel Wrzesień – Świetlica Środowiskowa w Korlinie

Wyróżniono prace:

  • Patryk Łodej – Świetlica Środowiskowa w Królewie
  • Katarzyna Wojciechowska – Świetlica Wiejska w Pałowie

V grupa – szkoła ponadgimnazjalna

Nie wpłynęła żadna praca

VI grupa – dorośli:

Wpłynęły 3 prace, które Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego:

  • Andrzej Bartkowiak – PSP „GAMMA” CKiS Postomino
  • Marcin Bartkowski – PSP „GAMMA” CKiS Postomino
  • Marek Bujnowski –  PSP „GAMMA” CKiS Postomino

O możliwości odbioru dyplomów i nagród poinformujemy w najbliższym czasie opiekunów poszczególnych uczestników konkursu plastycznego.

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za powodzenie prac w kolejnych etapach konkursu!!!

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Świetlice, Sztuka i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.