XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się na terenie Gminy Postomino

Niezmiernie miło mi poinformować, że tak jak w roku ubiegłym uzyskaliśmy zgodę na utworzenie w Centrum Kultury i Sportu w Postominie sztabu XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefem sztabu tak jak w latach poprzednich jest Maciej Pominkiewicz. 20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 roku. Tym razem „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”.

Wzorem ubiegłego roku teren gminy Postomino „objedzie” orkiestrowy autobus, w którym wolontariusze zbierać będą datki. Planujemy 3 Bieg i Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą”, kąpiel Morsów, licytację i inne atrakcje.

Rekrutacja wolontariuszy już trwa! Jeśli chcesz pomóc, rozdawać serduszka i zbierać pieniądze skontaktuj się jak najszybciej z Centrum Kultury i Sportu w Postominie (tel./fax: 59-810-93-73, e-mail: ckis@postomino.pl ) lub jeśli jesteś uczniem szkoły – z p. Maciejem Pominkiewiczem. Preferujemy osoby pow. 16 lat, ale jeśli jesteś młodszy/młodsza i masz ogromną chęć pomocy zgłoś się już dziś, na pewno twoja pomoc zostanie przez nas przyjęta.

Szukamy wolontariuszy a także osób, które pomogą w przygotowaniu tegorocznych wydarzeń, mają fajne pomysły i mnóstwo energii, mogą coś pokazać, zrobić, zorganizować.

Szukamy też sponsorów, bo na ten szczytny cel funduszy nigdy za wiele!

Jeżeli jesteś w posiadaniu czegoś wyjątkowego i chciałbyś oddać to na licytację, skontaktuj się z nami!!!

Bądźcie czujni, czas ucieka. Zaglądajcie na stronę internetową CKiS – tam umieszczane będą kolejne informacje dotyczące przygotowań do XX Finału WOŚP.

Po raz kolejny pokażmy jak wielkie serce mają mieszkańcy Gminy Postomino.

Agnieszka Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Kultura, Morsy, Nordic Walking, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.