Z Postomina do Berlina – Pieńkowianie na targach

W dniach 21 – 22 stycznia 2011 r. Kapela Ludowa „Pieńkowianie” działająca przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie będzie wraz z przedstawicielami Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi promować obszar Partnerstwa na odbywających się po raz 75 Targach Grüne Woche w Berlinie. Nasi zachodni sąsiedzi będą mieli okazję spróbować jak smakuje nasz skrawek kraju, zgodnie z tegorocznym hasłem przewodnim Polski  - „Polska schmeckt” (Polska smakuje).

Na stoisku PDS będzie można skosztować produktów żywnościowych naszego regionu, wysłuchać występu Kapeli Ludowej „Pieńkowianie” oraz przyjrzeć się warsztatowi wykonywania wyrobów z szyszek i owoców drzew liściastych. Drukowane materiały promocyjne Gminy Postomino zostały przekazane do PDS już pod koniec ubiegłego roku i bedą dystrybuowane na stoisku Partnerstwa.

Podczas 2 dni targów „Pieńkowianie” zaprezentują się kilkakrotnie. Oprócz przygrywania na stoisku Partnerstwa zaproszeni zostali do promocji przy stoisku Ministerstwa Rolnictwa.

Wyjazd kapeli na targi to nie lada atrakcja dla członków kapeli oraz wspaniały sposób promocji naszej nadmorskiej Gminy Postomino.  Kapeli towarzyszył będzie Daniel Pakos – radny Rady Gminy Postomino, Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Śpiew, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.