Zapisy ruszyły

Uprzejmie informuję, że ruszyły zapisy internetowe do 21. edycji Międzynarodowego Biegu po Plaży „Jarosławiec 2011″ , który odbędzie się 3 lipca br. Formularz zapisów dostępny jest TUTAJ.
Równocześnie, po raz pierwszy w historii urochomiliśmy zapisy elektroniczne do XVI Ogólnopolskiego Biegu Samorządowego „Bursztyn Jarosławca”.  Samorządowców, którzy zamierzają wystartować w biegu na dystansie 2.000 m zapraszmy do zapisania się TUTAJ.

Wszystkie najświeższe informacje dotyczące XXI Międzynarodowego Biegu po Plaży „Jarosławiec 2011″, XXI Ogólnopolskich Biegów Młodzieżowych „Powitanie Lata 2011″ , XVI Ogólnopolskiego Biegu Samorządowego „Bursztyn Jarosławca” oraz regulaminy, trasy i inne wiadomości znajdą Państwo TUTAJ.

Zachęcamy również do odwiedzania witryny internetowej www.maratonypolskie.pl, gdzie oprócz informacji o naszych biegach znajdziecie Państow nowinki, wyniki i relacjie z wielu imprez biegowych w kraju i za granicą. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.