Zimowy plener fotograficzny

Uczestnicy Warsztatów Fotograficznych z Centrum Kultury i Sportu w Postominie w dniu 27 lutego 2011 (niedziela) wyjeżdżają w plener. W czasie jednodniowego wypadu na łono natury młodzi fotografowie pod okiem instruktora – Michała Słupczewskiego zwiedzą kościół w Łącku oraz sfotografują: malownicze jezioro w Wicko i szachulcowe budownictwo. Następnie w Jarosławcu uchwycą w obiektywie nadmorskie pejzaże: morze, plażę, brzeg klifowy. Sporządzą też dokumentację 2 wydarzeń – imprez rekreacyjnych, które odbędą się w tym dniu w Jarosławcu.

Fotorelacje z kąpieli morsów Król Plaza Spa & Wellness oraz z rajdu Nordic Walking pn. „Potencjalne morsy”, organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Postomiński Klub Morsów „Wiking”, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Aktywni” Postomino oraz głównego sponsora Król Plaza Spa & Wellness zamieszczone zostaną na naszej stronie internetowej już niebawem.

Do zobaczenia w plenerze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Fotografia, Inne wydarzenia, Kultura, Plenery artystyczne, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.