„Taneczny lipiec sposobem na nudę”

Centrum Kultury i Sportu w Postominie wspólnie ze Słupskim Stowarzyszeniem Tańca Sportowego „Cheerleaders Maxi” zrealizowało projekt pn. „Taneczny lipiec sposobem na nudę”, dofinansowany z Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich.

W ramach zadania przez 4 tygodnie lipca (od poniedziałku do piątku) ok. 20 dziewcząt brało udział w letniej szkole tańca. Zajęcia prowadzone były przez instruktorki tańca, akrobatyki i fitness (Kamila Zalewska, Katarzyna Muszyńska, Monika Poleniewicz, Iza Grabowska, Katarzyna Cheba, Paulina Sławska) od 5 lipca br. w sali sportowej Zespołu Szkół w Postominie, na stadionie im. Z. Galka i w basenie OW „Rafa” w Jarosławcu.

W każdym tygodniu lipca – od poniedziałku do czwartku przez 4 godziny dziennie dziewczęta aktywnie spędzały czas pogłębiając wiedzę i umiejętności, rozwijając pasje taneczne, zaś w każdy piątek zajęcia rozciągające i rekreacyjne prowadzone były w basenie.

Projekt miał formę półkolonii. Dzieci otrzymywały codziennie drugie śniadanie złożone z bułki, owoców i napojów. Sfinansowano również w całości instruktorów i przejazdy do Jarosławca. Uczestniczki zajęć zostały zaproszone do zaprezentowania zdobytych umiejętności podczas festiwalu tańca pn. „Tańczyć każdy może”. Który odbędzie się na letniej scenie przy Punkcie Informacji Turystycznej w Jarosławcu 22 sierpnia br.

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Taniec i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.