1, 2 i 3 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Pomorza Dalekowschodnich Sztuk Walki dla reprezentantów Postomina

W dniu 26 lutego 2012 r. (niedziela) w Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Pomorza Dalekowschodnich Sztuk Walki, których organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy „Husaria”. Do Szczecina zjechały drużyny z województw zachodniopomorskiego i pomorskiego w tym ze Złocieńca, Świnoujścia, Postomina, Mielna, Kołobrzegu, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Białogardu i Morynia. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 215 zawodników. Sędzią głównym Mistrzostw był Prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Karate – sensei Andrzej Kłujszo. Postomińska ekipa dotarła do Szczecina z niewielkimi problemami. Awaria busa spowodowała małe opóźnienie w planie podróży, ale wszyscy szczęśliwie dotarli na miejsce.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

w kat. grappling chłopców 14-15 lat
1. miejsce – Grzegorz Lisek

w kat. kumite dziewcząt 12-13 lat
2. miejsce – Wiktoria Demidow

w kat. kumite dziewcząt 16-17 lat
3. miejsce – Aleksandra Karpuk

W klasyfikacji drużynowej postomińska grupa uplasowała się na 6 miejscu za Szczecinem, Świnoujściem, Koszalinem, Mielnem i Złocieńcem. Nasi reprezentanci okazali się lepsi od Drawska Pomorskiego, Morynia, Kołobrzegu i Białogardu.

Gratulujemy!

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Karate kyokushin, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.