7 urodziny postomińskiego „Wikinga” – zapraszamy

 

Serdecznie zapraszamy w dniu 10 marca 2013 r. (niedziela) na integracyjne spotkanie Morsów z okazji 7-ych urodzin Postomińskiego Klubu Morsów „Wiking”, którego celem jest kontynuacja cyklicznych, corocznych spotkań miłośników morskich, zimowych kąpieli oraz wzajemna integracja zaprzyjaźnionych klubów morsowych.

Miejscem spotkania będzie tradycyjnie Ośrodek Wczasowy „Przywodny” w Jarosławcu, ul. Spacerowa 6. Już od godz. 10.00 przy cieple rozpalonego ogniska, w rytm skocznych melodii przygrywanych przez Kapelę Ludową „Pieńkowianie” będzie można wczuć się w klimat spotkania. Nie zabraknie ciepłej herbatki, domowego ciasta i chleba ze smalcem. Pamiętajcie o potwierdzeniu swojej obecności i złożeniu oświadczeń.

Po godz. 12.00 barwnym korowodem przemaszerujemy w miejsce kąpieli. Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości urodzinowych odbędzie się tradycyjny morsowy chrzest nowicjuszy, wspólna rozgrzewka, pamiątkowe zdjęcia. Na godz. 13.00 planujemy wspólną rocznicową kąpiel, a po niej spotkanie przy ognisku.

Nie zabraknie tradycyjnego grzańca, pieczonych kiełbasek i ogniowej grochówki. Podczas spotkania integracyjnego wręczymy też akty chrztu nowicjuszom i rozlosujemy drobne upominki.

UWAGA

Uczestnikiem spotkania może być każda osoba, która zostanie zgłoszona na stosownym formularzu do dnia 7 marca 2013 r., a w dniu kąpieli potwierdzi swoją obecność w sekretariacie spotkania własnoręcznie podpisując oświadczenie woli i pozostawi je obsłudze biura. Nowicjusze, którzy chcą przyjąć morsowy chrzest muszą to zgłosić na w/w formularzu.

Osoba niepełnoletnia może kąpać się wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekuna prawnego, który składa oświadczenie woli w imieniu dziecka.

Każdy uczestnik spotkania i kąpieli bierze w nim udział dobrowolnie i musi przestrzegać uwag i wytycznych organizatora oraz uczestniczących w wydarzeniu służb co do zasad bezpieczeństwa i porządku.

Uczestnicy kąpieli wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku do celów promocyjnych.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97, bądź pisemnie na w/w adres pocztowy, e-mailem – na adres: ckis@postomino.pl lub fax-em: (59) 810-93-73.

Nie może Was tu zabraknąć!!! Zapraszamy serdecznie – do zobaczenia !!!

Szczegółowy program spotkania integracyjnego morsów „7 lat Wiking ma”
Jarosławiec, 10 marca 2013 roku

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie dot. udziału w kąpieli

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Morsy, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.