Albatros Spa & Ski – wyróżnienie w konkursie TURYSTYCZNE ODKRYCIA 2012

Zakończył się Konkurs „Turystyczne Okrycia 2012”, ogłoszony przez powstający portal Targi Turystyczne Online. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem wśród przedstawicieli branży turystycznej. Do konkursu zgłoszono ponad 100 bardzo różnorodnych projektów dotyczących m.in.: turystyki aktywnej, obiektów noclegowych, wydarzeń kulturalnych, imprez turystycznych, czy nowych inwestycji przyczyniających się do podniesienia atrakcyjności turystycznej danego regionu. Wśród zgłoszeń znalazły się propozycje gmin, miast, hoteli, obiektów agroturystycznych, organizatorów turystyki, muzeów czy Lokalnych Grup Działania. Zgłoszony przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie  STOK NARCIARSKI w ALBATROS SPA & SKI w Jarosławcu otrzymał pierwsze wyróżnienie w kat. HOTELE SPA. Nagrodą w konkursie jest roczna promocja obiektu na portalu www.targiturystyczneonline.pl, która winna być opublikowana już 1 marca br. Serdecznie gratulujemy właścicielowi Albatros Spa & Ski wspaniałych pomysłów, które podnoszą atrakcyjność turystyczną gminy Postomino.

Laureatem konkursu został Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach –kompleks turystyczno-rekreacyjny gdzie we wspaniały sposób atmosfera ludowego folkloru łączy się ze współczesnością, wiosną 2012 r. Żywy Skansen zaprezentuje się w pełnej okazałości.

Wyróżnienie otrzymało Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie – miejsce w którym dowiemy się wszystkiego na temat wyrobów ze szkła i tradycji jego produkcji w Krośnie w sposób nowoczesny i inspirujący.

 ALBATROS SPA & SKI w Jarosławcu
ul. Uzdrowiskowa 3
76-107 Jarosławiec
www.albatros-jaroslawiec.pl

ALBATROS SPA & SKI Jarosławiec zaprasza do spędzenia niepowtarzalnych chwil nad Bałtykiem – wybierz się na niezapomniane wczasy nad morzem!

Jeżeli szukają Państwo atrakcyjnego hotelu nad morzem, czy to na wypoczynek z dziećmi, czy też na organizację szkolenia lub konferencji, wybór Albatros SPA & SKI będzie strzałem w dziesiątkę. Położony w Jarosławcu obiekt doskonale łączy w sobie cechy typowe dla hoteli rodzinnych i ośrodków konferencyjnych.

Albatros SPA & SKI zlokalizowany jest w centrum Jarosławca, pośród zadbanej zieleni parkowej. Zaledwie 10 minutowy spacer promenadą pozwoli znaleźć się Państwu na plaży (400 m).

Dla zapewnienia idealnych warunków odpoczynku oddajemy do Państwa dyspozycji 128 komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych, bogate zaplecze rekreacyjne oraz bazę Spa & Wellness. Wyjątkowych wrażeń naszym Gościom dostarczają dwa letnie baseny z podgrzewaną wodą oraz jedyny na Wybrzeżu – stok narciarski pod dachem.

ALBATROS SPA & SKI to miejsce słynące z rodzinnej, odprężającej atmosfery – idealne dla ludzi korzystających z radości życia. Dążymy do tego by wypoczynek nad Bałtykiem był wyjątkowy – taki, który sprawia, że do domu wraca się naładowanym słońcem i pięknymi wspomnieniami.

Jeśli planują Państwo wczasy lub weekend nad morzem, interesują Państwa noclegi nad Bałtykiem, to ALBATROS SPA & SKI w Jarosławcu jest trafnym wyborem. Zabiegi SPA w połączeniu z pięknymi wnętrzami hotelowymi pozwolą Państwu zrelaksować się i poczuć wyjątkowo. Po wizycie w SPA czas na aktywny wypoczynek, który sprawia, że człowiek staje się nie tylko wypoczęty, ale i spełniony. W Albatrosie można organizować szkolenia i konferencje, imprezę integracyjną, spotkania biznesowe, a także uroczystości rodzinne oraz firmowe.

ALBATROS SPA & SKI zaprasza do spędzenia niepowtarzalnych chwil nad Bałtykiem!
Wybierz się na niezapomniane wczasy nad morzem!

Zapraszamy do skorzystania z super nowości STOKU NARCIARSKIEGO pod dachem!

Teraz w Albatrosie można uczyć się i doskonalić umiejętności narciarskie i snowboardowe! Pierwszy na polskim Wybrzeżu całoroczny stok narciarski znajduje się 10 min od plaży morskiej, a co więcej tuż obok basenu letniego, gdzie temp. wody dochodzi do 30 stopni C.

Rano kąpiel w morzu lub w hotelowym basenie, a po południu hop na stok by doskonalić umiejętności narciarskie i snowboardowe! Skorzystaj z tego idealnego połączenia, rozrywka zapewniona bez względu na pogodę!

Na czym to polega?

Amatorzy białego szaleństwa mogą teraz szusować na nartach lub desce przez okrągły rok! Narciarski stok treningowy to unikalna , przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard. Zalecamy korzystanie z własnych butów narciarskich i snowboardowych. Narciarski stok treningowy świetnie nadaje się do nauki początkujących, a także do doskonalenia profesjonalnych technik, przez doświadczonych narciarzy.

Złap formę przed zimą!

Fakt, iż jazda na nartach możliwa jest tylko w określonej porze roku, sprawia, że jest ona długo wyczekiwana i upragniona. Ponieważ do tej pory nie mogłeś ćwiczyć jazdy na nartach zanim spadnie śnieg, czyniło to jazdę bez przygotowania fizycznego bardzo niebezpieczną. Teraz masz szansę na prawdziwy trening przed wyjazdem na narty!

Trenerzy alarmują: 2 tygodnie to za mało, żeby przygotować ciało do wyjazdu na nartach. Jeśli chcesz naprawdę poszaleć na śniegu powinieneś zacząć ćwiczyć 2-3 miesiące przed sezonem. Przygotuj się do sezonu trenując u nas. Ćwicząc, wzmacniamy swój układ więzadłowo-stawowy, dzięki czemu w znacznym stopniu niwelujemy ryzyko kontuzji!

Zobacz sam

http://www.youtube.com/watch?v=wVsRqJ5HVrY

http://www.youtube.com/watch?v=J4P2aOzYFdo&feature=mfu_in_order&list=UL

Eksperci wyliczyli: 10 minut jazdy na stoku, to 3 km zjazdu na otwartej trasie narciarskiej, a 1 godzina na stoku, to 18 km zjazdu na trasie!!!

Mamy buty, narty, deski snowboardowe dla dużych i małych!

Więcej informacji można uzyskać na stronie http://www.albatros-jaroslawiec.pl/

 

Dane kontaktowe:

ALBATROS SPA & SKI
ul. Uzdrowiskowa 3
76-107 Jarosławiec
woj. zachodniopomorskie
http://www.albatros-jaroslawiec.pl/

Rezerwacje indywidualne:
e-mail: rezerwacja@albatros-jaroslawiec.pl
tel. 59 810 94 69, 503 037 729

Rezerwacja on-line

Rezerwacja grupowe, szkolenia, konferencje:
e-mail: konferencje@albatros-jaroslawiec.pl
tel. 59 810 94 69 wew. 4

Informacja nt stoku narciarskiego:
tel. 503 037 729

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.