Animatorzy sportu poszukiwani na boiska Orlik 2012 w Postominie, Jarosławcu i Pieszczu

W związku z możliwością złożenia przez Gminę Postomino wniosku w ramach projektu „Animator – Moje Boisko – ORLIK 2012” Urząd Gminy Postomino zaprasza do współpracy animatorów, którzy byliby zainteresowani pracą na boiskach Orlik.

Wymagane kwalifikacje zawodowe osób, które mogą być zatrudnione przez Szkolny Związek Sportowy w ramach projektu „Animator – Moje Boisko Orlik 2012″ to:

  • nauczyciel wychowania fizycznego,
  • trener,
  • instruktor sportu (ew. instruktor rekreacji ruchowej).

W przypadku trenera lub instruktora sportu (instruktora rekreacji ruchowej) uznawane są wyłącznie uprawnienia państwowe uzyskane zgodnie z przepisami art. 41 i art. 42 Ustawy o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 (dz. U 127 poz. 857) oraz na podstawie wcześniejszych przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27.06.2001 w sprawie kwalifikacji, stopni i tytułów zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej oraz szczegółowych zasad i trybu ich uzyskiwania.

Wyłonieni „Animatorzy”, będą podpisywać indywidualne umowy z Zachodniopomorskim SZS, który będzie zobowiązany do comiesięcznego rozliczania z realizacji zajęć, a także do bieżącej kontroli.

Dodatkowo z programem i głównymi jego założeniami można zapoznać się pod adresem www.szs.pl, a wszelkich innych informacji można uzyskać pod numerem telefonu (59) 846 44 35.

Zainteresowanych prosimy o składanie listów motywacyjnych wraz z dokumentami potwierdzającymi ich kwalifikacje do dnia 10 lutego 2012 r. w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy w Postominie

 źródło: www.postomino.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.