Bieg po plaży DRUGI w głosowaniu sms-owym – DZIĘKUJEMY !!!

Wczoraj, w niedzielę 23 stycznia 2011 r. o godz. 24.00 zakończyło się głosowanie sms-owe w plebiscycie „Głosu Koszalińskiego” na Sportowy Sukces roku 2010.

Głosowano za pomocą kuponów drukowanych w gazecie oraz wiadomości sms.

XX Międzynarodowy Bieg Po Plaży nominowany został do wyróznienia w kategorii Impreza Sportowa Roku 2010 wraz z innymi 6-ma wydarzeniami na Pomorzu Śordkowym.

Ostatecznie zajął II miejsce w głosowaniu sms-owym zdobywając 28% Państwa głosów (306 wysłanych sms-ów).

Dziękujemy !!!

I miejsce zdobył Międzynarodowy Turniej Tenisa ITF Mens Futures PUF Cup Koszalin uzyskując 48% głosów (526 sms-ów). Na miejscu III uplasował się Mecz charytatywny Bałtyk Koszalin – Lech Poznań w Koszalinie – 23% (247) głosów. Kolejne miesca zajęły imprezy: IV - Mistrzostwa Polski seniorów w judo w Koszalinie (1%, 6 głosów), V - Międzynarodowy mecz towarzyski Polska – Szwecja w Szczecinku (0%, 4 głosy), Wielki Festiwal Piłki Nożnej dla dzieci w Koszalinie (0%, 4 głosy), VII – Mistrzostwa Polski w wakeboarding’u w Szczecinku (0%, 3 głosy).

W chwili obecnej trwa liczenie kuponów drukowanych w gazecie. Oficjalne podsumowanie i wręczenie wyróznień zwycięzcom bnędzie miało miejsce podczas XVIII Wielkiej Gali Sportu, która odbędzie się w dniu 5 lutego 2011 r.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.