Bieg po Plaży za 2 miesiące w Jarosławcu

Z wielką przyjemnością zapraszamy w dniu 8 lipca 2012 r. na 22 jarosławieckie plażowe jodowanie klifowym brzegiem. Cieszy fakt, że z roku na rok w naszym biegu startuje coraz większa ilość zawodników. To właśnie Wy uczestnicy jesteście każdego roku aktorami, tej jednej z największych imprez biegowych Pomorza. Niezmiernie mi poinformować, że podczas tegorocznego XXII Międzynarodowego Biegu po Plaży „Jarosławiec 2012” odbędą się I Mistrzostwa Straży Granicznej w Biegach Przełajowych.

Ubiegłoroczny Bieg o Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej był zaczątkiem do rozegrania Mistrzostw. Zaplanowano klasyfikację indywidualną generalną kobiet i mężczyzn oraz klasyfikację drużynową funkcjonariuszy SG.

 

Po raz drugi w historii Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu będzie jednym z biegów rozgrywanych w ramach Festiwalu Biegów, organizowanego przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich, organizatora Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego Forum Ekonomicznego. Biegacze startując w biegach w ramach Festiwalu Biegów, zdobywają punkty, a finał przedsięwzięcia odbędzie się na początku września w Krynicy.

 

Patronat nad biegiem sprawuje: Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego i Starosta Sławieński. Z kolei patronat medialny sprawują: portal www.MaratonyPolskie.pl, www.KobietkiBiegaja.pl, Polsat News, TVP3 Szczecin, Radio Koszalin, Głos Koszaliński, Dziennik Bałtycki, Obserwator Lokalny i inni.

 

Wśród tegorocznych sponsorów, którzy ufundują m.in. gadżety do „pakietów sponsorskich” dla biegaczy i nagrody są: Asics Polska, Bank Spółdzielczy w Ustce, Brok, Curver, EkoWodrol, HydroGeoBudowa, Laminopol, Lotto, Pedros i inni.

 

Zapisy elektroniczne do XXII Międzynarodowego Biegu po Plaży „Jarosławiec 2012” już trwają.

Zapisz się już dziś na http://www.pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=425 i skorzystaj z obniżonej opłaty startowej.

Do 15 maja 2012 r. wynosi ona tylko 20,00 zł.

Kolejne terminy i wysokości opłat to: do 15 czerwca 2012 r. – 30,00 zł i do 01 lipca 2012 r. – 40,00 zł.

Po upływie wyżej wymienionych terminów opłata będzie wynosiła 50,00 zł i będzie ją można uiścić wyłącznie gotówką w Biurze Zawodów podczas rejestracji do Biegu.

Zawodniczki, które w dniu 8 lipca 2012 r. będą miały ukończone 60 lat, a zawodnicy 65 lat zwolnieni są z opłaty.

 

Zapraszamy również samorządowców na XVII Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca”, a dzieci i młodzież na XXII Ogólnopolskie Biegi Młodzieżowe „Powitanie lata 2012”. W przeddzień wydarzenia zapraszamy na Festyn Rodzinny „Uśmiechnięta Gmina” – piknik z występami gwiazd. Szczegóły znajdziecie na stronie www.biegpoplazy.pl.

 

A. Czarnuch 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.