Bieg Przełajowy wokół Łącka – zaproszenie

Trzecią konkurencją XVII Gminnego Współzawodnictwa Sportowo – Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino będzie Bieg Przełajowy wokół Łącka „Śladami Księcia Bogusława X”, który rozegranie zostanie w dniu 1 maja 2014 r. (czwartek) w Łącku (parking koło jeziora Wicko).

Rejestracja ekip w godz. od 11.00 do 11.50, start biegu o godz. 12.00 Każde sołectwo wystawia drużynę – minimum 4 zawodników, w tym jedną kobietę. Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy z rocznika 2000 i starsi (mogą startować trenujący w klubach).

Start i meta umiejscowione będą przy pomoście nad jeziorem Wicko w Łącku. Dystans to około 3000 m. Trasa o różnych nawierzchniach, bieg pilotowany.

Pierwszy zawodnik otrzymuje ilość punktów równą ilości kończących bieg zawodników; pozostali punkty malejąco za zajęte miejsce; ostatni zawodnik otrzymuje 1 punkt. Cztery pierwsze sołectwa drużynowo otrzymują puchary Wójta Gminy Postomino, pozostałe drużyny – okolicznościowe dyplomy. Nagrodami upominkami nagrodzonych będzie 6 pierwszych kobiet i 10 pierwszych mężczyzn na mecie, najstarsi zawodnicy wśród kobiet i mężczyzn, jak i uczestnicy samorządowi (sołtysi, radni). Każdy uczestnik biegu otrzyma okolicznościowy medal.

Obsługę sędziowską, medyczną, napoje na trasie i na mecie oraz kiełbaskę przy ognisku zapewniają organizatorzy: Centrum Kultury i Sportu w Postominie wraz z Radą Sołecką i OSP w Łącku.

Potwierdzenie udziału do 28 kwietnia 2014 r., tel. (59) 810 – 89-24 lub – 514-009-680,    e – mail: sport@postomino.pl.

REGULAMIN Bieg wokół Łącka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.