Bieg w Łącku w drugą sobotę maja

Czwartą konkurencją XIV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2011 będzie Bieg Przełajowy wokół Łącka „Śladami Księcia Bogusława X”, który rozegrany zostanie w dniu 7 maja 2011 r. (sobota) w Łącku (parking przy jeziorze Wicko).

Rejestracja ekip będzie miała miejsce w godz. od 9.30 do 10.15 na parkingu przy jeziorze Wicko w Łącku. Start biegu zaplanowano na godz. 10.30.

Każde sołectwo wystawia drużynę – minimum 4 zawodników, w tym obowiązkowo jedną kobietę. Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy z rocznika 1995 i starsi (mogą startować trenujący w klubach). Dopuszcza się również udział jednego zawodnika z innego sołectwa, które nie wystawi swojej reprezentacji w tej konkurencji.

Start i meta umiejscowione będą przy pomoście nad jeziorem Wicko w Łącku. Dystans to około 3.000 m po drogach i dróżkach w Łącku i jego okolicach.

Obsługę sędziowską, medyczną, wodę mineralną oraz kiełbaskę przy ognisku zapewniają organizatorzy: Centrum Kultury i Sportu w Postominie wraz z Radą Sołecką i OSP w Łącku. Pozostałe warunki określa REGULAMIN Biegu wokół Łącka.

Potwierdzenie udziału drużyny w biegu do dnia 5 maja 2011 r. – Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97, tel. (59) 810-93-73 lub 601-626-330, e–mail: sport@postomino.pl (Zdzisław Ludwikowski).

Aktualna klasyfikacja sołectw po 3 turniejach.

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.